SÜRÜŞ PERFORMANSI

Performans ve verimlilik sunan, çevik kullanıma ve ileri teknolojiye sahip motoruyla Jaguar F‑PACE kullanmanın heyecanını keşfedin.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

ONLINE REZERVE EDİN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar modeli seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
PERFORMANS TEKNOLOJİSİ

Jaguar F-PACE, Jaguar’ın Hafif Alüminyum Mimarisi ve gelişmiş dinamik teknolojileriyle bir araya gelen motorlarının gücüyle hayata geçirildi. Tüm bu özellikler bir araya gelerek heyecan verici bir performans ve etkileyici verimlilik düzeyi sunar.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
JAGUAR F-PACE SVR SÜRÜŞ PERFORMANSI

Özel Araç Operasyonları (SVO) Jaguar F-PACE SVR ile 100 km/sa hıza şaşırtıcı şekilde 4,3 saniyede ulaşan bir SUV yarattı.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

HAFİF ALÜMİNYUM MİMARİ

Jaguar F-PACE’in Hafif Alüminyum Mimarisi sert ve sağlamdır; düşük ağırlığı verimliliği artırırken, kullanım ve frenleme özelliğini geliştirir; ayrıca tüm yolcular için mükemmel bir koruma sağlar. Jaguar F-PACE, sportif performans ve olağanüstü sürüşe yönelik neredeyse mükemmel düzeydeki 50:502 ağırlık dağılımıyla kendi en hafif otomobillerindendir.

yt:PCymm58S-WM

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

MOTOR VE ŞANZIMAN
DİZEL MOTOR
Ingenium teknolojisi, Jaguar F-PACE ürün yelpazesindeki üç dizel motoru destekler. Bu düşük sürtünmeli, tamamen alüminyumdan üretilen motorlar, düşük seviyede titreşim ve akıcı gündelik performans sağlamak için sert silindir bloğuna ve çift denge miline sahiptir. Tüm motorlar, Start/Stop teknolojisi 1 ve akıllı rejeneratif şarj özelliği ile donatılmıştır; özellikle şehir içi sürüş sırasında maksimum ekonomi sağlamak üzere aküyü şarj etmek için frenden kinetik enerji depolar.
F‑TYPE’TAN İLHAM ALAN MOTORLAR
F‑PACE'in tüm benzinli motorları yüksek güç ve hızlı tepki özelliği sunar. Tüm motor devirlerinde seri performansın yanı sıra benzersiz bir fon müziği sunar.
TEKNİK ÖZELLİKLERE GÖZ ATIN
OTOMATİK ŞANZIMANLAR

F‑PACE’in Otomatik Şanzımanı son derece akıcı ve verimlidir. Kolay hızlanma ve sollama için hızlı vites değiştirme olanağı sağlar. Vites değiştirme kolları ile direksiyondan da manuel olarak vitesi kontrol edebilirsiniz. Son derece gelişmiş şanzımanı ile F‑PACE’in olağanüstü verimliliğine katkıda bulunur.

SÜRÜCÜ PERFORMANSI
ALL SURFACE PROGRESS CONTROL VE ADAPTİF YÜZEY TEPKİSİ
Jaguar’ın All Surface Progress Control (ASPC)4 fonksiyonu, çekişin zayıf olduğu durumlarda en iyi tutuşu sağlamak üzere yardımcı olan düşük hızlı bir hız kontrol özelliğidir. Opsiyonel Adaptif Yüzey Tepkisi, Adaptive Dynamics bulunan tüm Dört Çeker otomobillerde motor ve fren ayarlarını değiştirerek mevcut tutuştan yararlanmak üzere yüzeyler arasındaki farkları algılar.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.
FİLMİ İZLEYİN
yt:PGx2zd9Afjw
JAGUARDRIVE CONTROL
Olağanüstü JaguarDrive Control sistemi, Dynamic modda daha hızlı vites değişimi ve daha sportif vites küçültme sunarken, Eco Modda verimliliği artırmak üzere vitesi daha önce yükseltir, Rain Ice Snow modu ise çekişin zayıf olduğu durumlarda daha yavaş bir ilerleme sağlar. Jaguar F-PACE'in dinamik performansından tam olarak yararlanma veya yakıt ekonomisini en üst düzeye çıkarma seçeneklerini sunar.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.
FİLMİ İZLEYİN
yt:hJWsGMsCcC4
FRENLE TORK YÖNLENDİRME
Frenle Tork Yönlendirme teknolojisi, en dar virajlarda bile kapasiteyi en üst düzeye çıkartmak üzere iç kısımdaki ön ve arka tekerleklere kontrollü, bağımsız fren uygular, önden savrulma riskini azaltır. Aynı zamanda spor otomobillere özgü bir çeviklik sunar ve sürücünün kendine olan güvenini artırır.
ELEKTRİKLİ DİREKSİYON
Elektrikli Direksiyon (EPAS), olağanüstü geri bildirim ve kontrol sunar. Talep üzerine etkinleşir; gücü gerekli olacağı zamana saklar ve aynı zamanda yakıttan da tasarruf edilmesini sağlar. EPAS'ın gelişmiş bilgisayar yönetimi, direksiyon takviyesini uygun olduğu gibi değiştirerek düşük hızdaki manevralarda takviyeyi artırır, yüksek hızlarda hakimiyeti iyileştirir.
ADAPTIVE DYNAMICS
İster otoyolda hızlanıyor, ister kırsal yollarda viraj alıyor veya şehirde tur atıyor olun, Adaptive Dynamics5, Jaguar F-PACE’in tepkisini duruma ve sürüş stilinize uygun şekilde adapte eder. Sistem, her zaman istikrar ve konfor arasındaki optimum dengeyi sağlayabilmek için amortisörleri sürekli olarak ayarlar.
YAPILANDIRILABİLİR DİNAMİKLER
Jaguar F-TYPE spor otomobilden ilham alınan opsiyonel Yapılandırılabilir Dinamikler6 sistemi, performansa yönelik sürüş ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak amacıyla Jaguar F-PACE’in gaz kelebeği düzeni, vites yükseltme noktaları ve direksiyonunu ayarlamanızı sağlar. JaguarDrive Control üzerinde Dynamic Mod seçildiğinde etkinleştirilir. Dynamic Mod, Jaguar F-PACE’in spor karakterini canlandırır, gaz kelebeği tepkisini geliştirir, direksiyon ağırlığını artırır ve viteslerin daha yüksek motor devirlerinde ve daha hızlı değiştirilmesini sağlar.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur. Konfigüratörümüz ile kendi Jaguar F-PACE’inizi yaratın.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

1Pazara bağlı olarak sunulur.
2Modele ve motor tipine bağlıdır.
3Yalnızca 2.0 litre 4 silindirli 163 BG Dizel motorla birlikte sunulur (pazara bağlıdır).
4Yalnızca otomatik şanzıman.
5Jaguar F-PACE S ve SVR modelinde standarttır 2,0 litre 4 silindirli 163 BG Dizel motorda bulunmaz.
6Yalnızca otomatik şanzıman. Jaguar F-PACE S ve SVR modelinde standarttır 2,0 litre 4 silindirli 163 BG Dizel motorda bulunmaz.

Tüm rakamlar üretici tarafından belirlenen hedef değerlerdir ve üretim öncesi son onaya tabidir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları lastiklere göre değişebilir ve en düşük rakamlar standart lastiklerle elde edilemeyebilir.