DIŞ TASARIM

Güçlü, çevik görünüm ve sportif karakter, Jaguar F-PACE’e etkileyici bir yol duruşu kazandırır. Görsel açıdan ilhamını Jaguar F-TYPE'tan alan Jaguar F-PACE, spor otomobil genlerine sahip bir performans SUV modelidir.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar modeli seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
DİNAMİK TASARIM

Jaguar F-PACE, şık ve heyecan verici otomobillerden oluşan bir ailenin en yeni üyesidir. Dinamik oranları, aerodinamik özellikleri zenginleştirir ve gücü artırmaya yardımcı olur. Otomobilin iddialı duruşunu tamamlayan etkili “damla” şekli, sivrilen tavan çizgisiyle öne çıkar.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
F-PACE SVR DIŞ TASARIMI

Yeni bir tampon ve daha geniş spoyleri de içeren özel tasarlanmış aerodinamik özeliklerle F‑PACE SVR, bir SUV modelinin 283 km/sa hıza ulaşması için gereken aerodinamik performansı ve bastırma kuvvetini sunar. Buna ek olarak olağanüstü görünümünden de bir şey kaybetmez.

GELİŞMİŞ AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

F‑PACE SVR’ın benzersiz dış tasarımı, hava otomobilin üzerine, altına ve etrafına yönlendirildikçe olağanüstü bir aerodinamik performans sunar. Bu performans sayesinde otomobilin kalkma eğilimi azaltılır, lastiklerin çekiş kuvveti artırılır, motor ve frenler verimli bir biçimde soğutulur. Böylece tavizsiz bir kullanım karakteri, viraj dönüşleri sırasında daha yüksek g kuvveti ve yüksek hızda daha fazla denge elde edilir.

GELİŞMİŞ AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

Aerodinamik performans, Jaguar F-PACE’in gövde tasarımının temel bir işlevidir ve Cd 0,341 gibi düşük değeriyle etkileyici bir sürtünme katsayısı sunar. Bu sayede Jaguar F‑PACE, gerçekten göründüğü kadar şıktır. Son derece gelişmiş aerodinamik özellikler, yakıt tüketimini, CO2 emisyonunu ve rüzgarın neden olduğu gürültüyü azaltır ve yüksek hızda dengeye ve sürücünün kendine olan güvenine katkıda bulunur.

DIŞ TASARIM
ÖN
ADAPTİF LED FARLAR

Jaguar’ın imzası niteliğindeki “J” Blade gündüz farlarını da içeren Jaguar F-PACE’in Adaptif LED farları2 gün ışığına yakın yoğunlukta bir ışık verir, gözlerinizin nesneleri daha kolay ayırt etmesine yardımcı olur ve yorgunluğu azaltır.

YAN
DİNAMİK ORANLAR

F‑PACE'in görünümü her açıdan dinamiktir. İddialı ön tasarım, öne çıkan ızgaralar ve keskin karakter çizgileri F‑TYPE’ın sportif şıklığını yansıtır.

ARKA
GÜÇLÜ ARKA BÖLÜMLER

Öne çıkan arka bölümler, Jaguar F-PACE’in, Jaguar F-TYPE’tan ilham alınan sportif karakterini vurgular ve Jaguar F-PACE’in yüksek yoğunluklu LED stop lambaları için büyüleyici bir arka plan oluşturur.

JAGUAR JANTLARI
JAGUAR F-PACE SVR JANTLARI
Diamond Turned 21 inç dökme alaşım jantlar veya Diamond Turned ya da Gloss Black kaplamalı opsiyonel 22 inç dövme alaşım jantlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Geniş 295 mm arka lastikler tutuşu artırmak ve viraj dönme kabiliyetini iyileştirmek üzere Jaguar F-PACE SVR’nin sportif karakterini öne çıkarır.

Uyarı: Resimde opsiyonel 22 inç 5 ayrık kollu “Stil 5081”, Diamond Turned kaplama jant gösterilmiştir.
SPOR JANTLAR
Jaguar F‑PACE hafif, aerodinamik açıdan verimli geniş çeşitlilikte 18 – 22 inç boyutunda alaşım jantlar sunar ve Jaguar F-PACE’in dinamik görünümünü tamamlar. Tasarlayıcımızı kullanarak jantlarınızı seçebilirsiniz.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur. Konfigüratörümüz ile kendi Jaguar F-PACE’inizi yaratın.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

1Motora bağlıdır.
2Uygulama modele ve pazara bağlıdır. Seçilen modele bağlı olarak Xenon veya Halogen farlar da mevcuttur.