ipace
TAMAMEN ELEKTRİKLİ JAGUAR I-PACE

Jaguar’ın tamamen elektrikli ilk performans SUV'yla tanışın.

360° DIŞ TASARIM

HIZLANMA
0-100 km/sa 4,8 saniye

MENZİL
470 km WLTP*

*Burada gösterilen rakamlar NEDC ve yeni WLTP sürüş döngüsü testleri içindir. Rakamlardaki değişiklikler performansta azalma sebebiyle değil, otomobiller üzerinde gerçekleştirilen testlerdeki değişikliklerden kaynaklanmaktadır. Gerçek kullanım koşullarındaki rakamlar ve genel EV performans verileri sürüşe ve çevresel değişkenlere göre farklı olabilir.

ONLINE REZERVE EDİN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım
2019'da Avrupa’da Yılın OTOMOBİLİ Ödülü SAHİBİ
TEMEL ÖZELLİKLER
SÜRÜŞ DENEYİMİ
Jaguar I-PACE elektrikli bir performans aracıdır. Elektrikli motorları ve kusursuza yakın ağırlık dağıtımıyla 696 Nm seviyesinde anında tork ve spor otomobillere özgü çeviklik sunar.
PERFORMANSI KEŞFEDİN
HAREKETLİ ÇİZGİLER
0.29Cd’lik düşük sürtünme katsayısı ile şık ve son derece aerodinamik bir tasarıma sahip olan Tamamen Elektrikli Jaguar I‑PACE,maksimum menzil ve denge için verimlilik sağlayacak şekilde yaratıldı. Jaguar I-PACE akıcı bel çizgisi, motor kapağının etkileyici biçimi ve karakteristik arka bölümü sayesinde her açıdan heyecan sunar.
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
İÇ HUZUR
Jaguar I-PACE, teknolojik ve geniş bir iç hacim sunar. İç tasarım, yenilikçi özellikleri ve akıcı çizgileriyle yalın bir tasarım sunar. Elektrikli motor, yapısı gereği araç içinde daha geniş bir alan sunar. Jaguar I-PACE’in iç tasarımı tarafından sunulan konfor ile daha fazla özgürlük sağlar.
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
HER ZAMAN GÖREV BAŞINDA
Jaguar I‑PACE’in Touch Pro Duo haber/eğlence sistemi, aracın tüm teknolojik özelliklerinin kontrol edilebilmesini kolaylaştırır.
TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
DIŞ TASARIM
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/body_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
GÜÇ AKTARIM ÜNİTELER
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/ipace/power_m_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/ipace_my20
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
Ön Konsola Geri Dönün
Çıkış
JAGUAR I-PACE: DETAYLAR
MENZİL
Tek bir tam şarj WLTP döngüsünde 470 km menzil sunar.
PERFORMANS
Anında tork ve Dört Çeker sistemi Jaguar I-PACE’e bir spor otomobilin hızlanma özelliğini kazandırır. 4,8 saniyede 100 km/sa hıza erişir.
BATARYA
Jaguar I-PACE’in 90 kWh gücündeki bataryası yüksek enerji yoğunluklu lityum iyon hücrelerinden meydana gelir. Tasarımı ve son teknoloji termal yönetim sistemi, uzun ömrü ve sürdürülebilir maksimum gücü destekler.
GÜÇ
Jaguar I-PACE, iki sabit mıknatıslı senkron elektrikli motor ile hareket eder. Formula E yarış otomobili Jaguar I-TYPE’ta bulunan teknolojiye benzer özellikteki bu motorlar, 400 bg güç ve 696 Nm tork üretir.
BOYUTLAR
Jaguar I-PACE elektrikli araç modeline dışarıdan bakıldığında kompakt boyutlara sahiptir ancak iç bölümü son derece geniştir. Beş tam boyutlu koltuk, yenilikçi saklama alanı, 1.453 litrenin üzerinde büyük çapta arka yükleme alanı ve ön saklama bölmesinde 27 litrelik yer mevcuttur.
ŞARJ
50 kW DC hızlı şarj cihazıyla Jaguar I-PACE elektrikli performans SUV'u saatte yaklaşık 270km menzil sunar*.

*Gerçek şarj süreleri çevre koşullarına ve mevcut şarj tesisatına göre değişiklik gösterebilir.
ELEKTRİKLİ ARAÇ SAHİBİ OLMAK
ELEKTRİKLİ ARAÇ KULLANIMI
MENZİL VE ŞARJ
Jaguar I-PACE elektrikli aracın yaşam tarzınıza nasıl uyum sağladığını keşfedin.
MENZİLİ VE ŞARJ SİSTEMİNİ KEŞFEDİN
HAREKETLİ ÇİZGİLER
0,29Cd seviyesinde düşük sürtünme katsayısına sahip Jaguar I-PACE maksimum menzil ve denge için havayı temiz bir şekilde yararak verimlilik sağlayacak şekilde yaratıldı. Jaguar I-PACE akıcı bel çizgisi, motor kapağının etkileyici biçimi ve karakteristik arka bölümü sayesinde her açıdan heyecan sunar.
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
YENİLİKÇİLİK YARIŞI
Jaguar’da sürmesi ve seyretmesi heyecan verecek elektrikli otomobiller yaratmayı amaçlıyoruz. Jaguar, 2016’dan beri Formula E Şampiyonasında yarışıyor ve 2018’de I-PACE eTROPHY dünyanın ilk tamamen elektrikli olarak üretilmiş otomobillerin katılacağı uluslararası yarış serisi olacak. “Yenilik Yarışı”nın bir sonraki etabı başladı.
DAHA FAZLA BİLGİ
KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
Seçenekler ve Aksesuarlar

Farklı seçenekler ve aksesuarlarla I-PACE aracınızı kişiselleştirin.

DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR I-PACE’İNİZİ SEÇİN

Jaguar performansı, teknolojisi ve stiliyle size en uygun heyecan verici kombinasyonu bulun.

MODELİNİZİ SEÇİN

"1Gerçek şarj süreleri, çevre koşullarına ve mevcut şarj sistemi kurulumuna göre değişiklik gösterebilir.

*WLTP (Dünya Çapında Uyumlu Hafif Araç Test Prosedürü) 2017’den itibaren kademeli olarak kullanılmaya başlanan ve Avrupa’daki binek otomobillerde yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyon değerlerini ölçen yeni bir işlemdir. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

AB Mevzuatı dahilinde üretici testlerine ilişkin resmi AB test rakamlarıdır. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek kullanım rakamları ve genel Elektrikli Otomobil performans verileri sürüşe ve çevre değişkenlerine göre farklılık gösterebilir.

Tanımlanan belirli özellikler opsiyonel olabilir, daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı'na başvurabilirsiniz. Bazı özellikler Yetkili Satıcı tarafından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere teknoloji ile ilişkili olarak bu web sitesinde gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Araba içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
"