DIŞ TASARIM

Jaguar I-PACE'in devrim niteliğindeki tasarımı, hem Jaguar hem de I-PACE Konseptine sadıktır.

FİLMİ İZLEYİN
AERODİNAMİK ÖZELLİKLER

Belirgin ön tekerlek davlumbazlarından arka difüzöre kadar Jaguar I-PACE’in aerodinamik tasarımının her öğesi otomobilin ideal menzil ve denge için havayı temiz bir şekilde yarmasına izin verir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
MOTOR KAPAĞI HAVA GİRİŞİ

Güçlü ızgara içe doğru eğim alır ve havayı motor kapağı hava girişine ve maksimum verimlilik için eğim verilmiş tavan çizgisi üzerinden geçecek şekilde dışarıya yönlendirerek sürtünmeyi azaltır.

ARKA DİFÜZÖR

Yuvarlatılmış köşeler havayı net bir şekilde otomobilden ayırarak sürtünmeye neden olan basınç farklılıklarını en aza indirir.

KAPI KOLLARI

Hava akışının tüm gövde etrafından akıcı biçimde ilerlemesini sağlamak üzere açılabilir kapı kolları otomobilin yan kısmına gömülüdür.

AKICI BEL ÇİZGİSİ

Sürücü kabini hareket duygusu yaratmak ve gövdenin akıcı, incelen bel çizgisini tamamlamak üzere eğimli çamurluklarla alçak bir şekilde yerleştirilmiştir.

STİL

Jaguar I-PACE'in ince, fütüristik LED farları sahip olduğu karakteristik “J” blade grafiğiyle yolda ayırt edici bir görünüme sahiptir. Tavan da gövde renginde, Siyah kontrast renkte veya panoramik cam tavan seçenekleriyle son derece akıcı bir görünüm sunar.

LED FARLAR

Geceleri daha iyi görüş ve güvenlik için opsiyonel Adaptif Matrix LED farları tercih edebilirsiniz. Bu sistem, uzun huzmenin sürekli olarak kullanılabilmesini sağlar ancak karşıdan gelen otomobillerin sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için ışının biçimini ayarlar.

ARKA LED STOP LAMBALARI

Kenarları yuvarlatılmış Jaguar I-PACE’in şık stop lambaları da LED’dir. Opsiyonel Adaptif Matrix LED farlar seçildiğinde stop lambaları farlar gibi aynı etkileyici Hareketli Sinyal Lambalarını içerir.

TAVAN SEÇENEKLERİ

Jaguar I-PACE’in tavanı gövde renginde, siyah kontrast renkte veya iç mekanı ışıkla dolduran panoramik cam tavan biçimindedir.

JAGUAR JANTLAR

Jaguar I-PACE 20 inç boyutunda, Jaguar I-PACE’in devrim yaratan tasarımına uygun jant sunar.

Jaguar performansı, teknolojisi ve stiliyle size en uygun heyecan verici kombinasyonu bulun.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ONLINE REZERVE EDİN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın