OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİLER 

Sorunsuz şekilde entegre edilmiş teknolojiler Jaguar I-PACE’in özelliklerini ve bağlı cihazlarınızı kontrol etmeyi kolaylaştırır. 

Jaguar I-PACE otomobil içinde ve dışında zahmetsiz bir bağlantılı deneyim sunar. Ekran seçenekleri ve akıllı telefonunuz aracılığıyla tüm bilgiler sunulur. İhtiyacınız olan her şey elinizin altında.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
PIVI PRO

Pivi Pro haber/eğlence sistemi size akıllı telefonunuz kadar tanıdık gelecek. Navigasyon, Medya ve Kişiler gibi temel bilgilere yalnızca bir dokunuşla ulaşabilirsiniz.  

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

STANDART BAĞLANTI
YENİ NAVİGASYON 
Gerçek zamanlı trafik güncellemeleri ve şarj noktalarına canlı erişim sunar. Bağlantı olmasa bile park ve konum bilgisine erişilebilir. Tüm bilgiler, olağanüstü 2D ve 3D detaylar ile her zaman kullandığınız rotalarda otomatik olarak devre dışı kalan sesli yönlendirme özelliğiyle sunulur. 
ONLINE PAKETİ
Yolculuğunuzu çok daha etkili şekilde bağlantılı hale getirin. Online Paketi, Online Medya, hava durumu güncellemeleri, takvim bilgileri ve ilginizi çekecek yerler gibi ihtiyacınız olan her şeyi erişebileceğiniz mesafeye getirir. Sesle yazdırarak mesaj gönderebilir, böylece önünüzdeki yola odaklanabilirsiniz.
VERİ İLETİŞİMİ TARİFESİYLE ETKİN WI-FI <sup>1</sup>
Jaguar I-PACE’inizin içinde yerleşik olarak bulunan 4G veri iletişimi özelliğiyle isteğe bağlı Wi-Fi etkin noktası, otomobilin içinden internete erişim sağlar. Veri İletişimi tarifesiyle etkin Wi-Fi özelliğiyle arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim halinde kalabilir ve video yayınlarıyla herkesi eğlendirebilirsiniz. Çok kullanılmayan yollarda olsanız bile bağlantınız kesilmez. Wi-Fi mümkün olan en iyi bağlantı için harici anten kullanır.
FİLMİ İZLEYİN
yt:u6g4p3NoKfI
REMOTE
Jaguar I-PACE elektrikli otomobil ile bağlantıda kalın. Çoğu Apple ve Android akıllı telefonlarla uyumlu Remote uygulaması bilgilerinizin güncel kalmasını sağlar ve mevcut menzil, şarj durumu, şarj hızı ve fiş durumu dahil olmak üzere temel otomobil bilgileriyle etkileşime girmenizi mümkün kılar.
AKILLI TELEFON PAKETİ
Easily interact with your smartphone on I-PACE’s Touchscreen through Android AutoTM and Apple CarPlay®. The pack also includes InControl Apps that feature an in-car Spotify experience and Tile – an app to help you find lost or misplaced items.
FİLMİ İZLEYİN
SECURE TRACKER
İzleme teknolojisi kullanarak bir hırsızlık girişimi olması halinde sizi uyarır ve otomobilinizin konumunu Çalıntı Araç Takip Merkezine bildirir. Opsiyonel Secure Tracker Pro3 bu özelliği geliştirerek otomobilinizin yetkilendirilmemiş ya da kopyalanmış bir anahtar kullanılarak çalınması durumunda Çalıntı Araç Takip Merkezine bir uyarı gönderir. Garanti dönemi için servis aboneliği içerir.
HEAD-UP DISPLAY
Dikkatinizin dağılmasını azaltmaya yardımcı olan opsiyonel Head-Up Display hız ve navigasyon talimatları gibi temel otomobil bilgilerini ön camda görüntüler. Yüksek çözünürlüklü, keskin netlikte tam renkli grafiklere sahiptir.
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
12,3 inç boyutundaki yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı 3D haritalı tam ekran navigasyon dahil olmak üzere sürüşe ilişkin verileri tam da ihtiyaç duyduğunuz yerde sunar. Yüksek çözünürlüğü üst düzeyde netlik sağlarken, rafine işlem motoru akıcı şekilde hareket eden net grafikler sunar.
MERIDIAN<sup>TM</sup> SES SİSTEMİ
İngiliz ses uzmanları Meridian™ tarafından sunulan iki ses sistemi ile müziğe yaşam katın. Trifield™ teknolojisine sahip isteğe bağlı Meridian 3D Surround Ses Sistemi, canlı bir performansın tüm netliğini ve gücünü sunar. Meridian™, 16 hoparlör ve 1 subwoofer düzeniyle Jaguar I‑PACE HSE modelinde standart olarak en iyi ses deneyimini sunar.
JAGUAR iGUIDE
Jaguar iGuide uygulaması I-PACE’inizle ilgili bilmeniz gereken tüm özellikleri ve detayları iletir. Aynı zamanda mobil kullanım kılavuzunun da yerine geçer ve her türlü sorunuzun yanıtını içerir.
UYGULAMAYI YÜKLEYİN

Jaguar performansı, teknolojisi ve stiliyle size en uygun heyecan verici kombinasyonu bulun.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

1 Adil kullanım ilkeleri geçerlidir. Standart 1 yıl abonelik.
2 Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından süresini uzatabileceğiniz bir abonelik hizmetini içerir.
3 Secure Tracker ve Secure Tracker Pro yerel Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmetinin süresinin uzatılmasını gerektirir. Uzaktan Erişim ve mobil bağlantı gerektirir

Tanımlanan belirli özellikler opsiyonel olabilir, sunulup sunulmadığı bilgisi için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından abonelik hizmetinin süresinin uzatılmasını gerektirir.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın