ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ

Kesintisiz şekilde entegre edilmiş teknolojiler Jaguar I-PACE’in özelliklerini ve bağlı cihazlarınızı kontrol etmeyi basitleştirir.

Jaguar I-PACE, araç içinde ve dışında son derece saf bir deneyim yaratır. İster iki dokunmatik ekranda, ister İnteraktif Sürücü Ekranı ve Head-Up Display’de ya da akıllı telefonunuzda olsun ihtiyacınız olan her şey yakınınızdadır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
TOUCH PRO DUO

Touch Pro Duo haber/eğlence sistemimiz ön konsola entegre 10 inç Dokunmatik ekrandan ve çok işlevli dinamik düğmeli alt 5 inç dokunmatik ekrandan oluşur.

FİLMİ İZLEYİN
yt:v1v9Ss8JQo4

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

STANDART BAĞLANTI
NAVIGATION PRO
Navigation Pro, 2D veya 3D harita seçeneklerini görüntülemenizi sağlar. En sevdiğiniz yerleri kaydedin ve basit bir harita keşfi için çoklu dokunma özelliğini kullanın. Jaguar I-PACE ile Navigation Pro aynı zamanda yol topolojisi ve hız limitleri dahil olmak üzere çeşitli faktörleri de göz önünde bulundurarak menzilinizi detaylı olarak bildirir.
FİLMİ İZLEYİN
yt:M1YaPrydegU
CONNECT PRO
Connect Pro ile Jaguar I-PACE sizi bilgilendirir ve güncel tutar. Rotanız üzerinde neler olduğunu görebilir, yakındaki park yerlerini ve ilgi çekici yerleri bulabilirsiniz. Bir SIM kart takarak her zaman bağlantıda kalmak için otomobil içinde bir 4G Wi-Fi etkin alanı da oluşturabilirsiniz.
FİLMİ İZLEYİN
yt:u6g4p3NoKfI
REMOTE
Jaguar I-PACE elektrikli otomobil ile bağlantıda kalın. Çoğu Apple ve Android akıllı telefonlarla uyumlu Remote uygulaması bilgilerinizin güncel kalmasını sağlar ve mevcut menzil, şarj durumu, şarj hızı ve fiş durumu dahil olmak üzere temel otomobil bilgileriyle etkileşime girmenizi mümkün kılar.
AKILLI AYARLAR

Her sürücüyü kendisine ait anahtar ve telefondan otomatik olarak tanıyan Akıllı Ayarlar ile tercih edilen koltuk ve ayna konumlarını seçebilir ve her yolculuğun başında tercih ettiğiniz medya dosyalarını çalabilirsiniz. Akıllı Ayarlar aynı zamanda alışkanlıklarınıza ve geçmiş rutin hareketlerine bağlı olarak bu tercihleri öğrenir ve otomatik hale getirir.

FİLMİ İZLEYİN
yt:URgXPjG9Jtk

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

HEAD-UP DISPLAY
Dikkatinizin dağılmasını azaltmaya yardımcı olan opsiyonel Head-Up Display hız ve navigasyon talimatları gibi temel otomobil bilgilerini ön camda görüntüler. Yüksek çözünürlüklü, keskin netlikte tam renkli grafiklere sahiptir.
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
12,3 inç boyutundaki yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı 3D haritalı tam ekran navigasyon dahil olmak üzere sürüşe ilişkin verileri tam da ihtiyaç duyduğunuz yerde sunar. Yüksek çözünürlüğü üst düzeyde netlik sağlarken, rafine işlem motoru akıcı şekilde hareket eden net grafikler sunar.
MERIDIAN AUDIO
İngiliz ses uzmanları Meridian™ tarafından sunulan iki ses sistemi ile müziği hayatınıza yansıtın. Trifield™ teknolojisine sahip üstün Meridian Surround Ses sistemi canlı performans netliğinde ve gücünde müzik sunar. 15 hoparlör düzeniyle Meridian™ Jaguar I-PACE HSE ve First Edition modellerinde standart olarak en iyi ses deneyimini sunar.
JAGUAR iGUIDE
Jaguar iGuide uygulaması I-PACE’inizle ilgili bilmeniz gereken tüm özellikleri ve detayları iletir. Aynı zamanda mobil kullanım kılavuzunun da yerine geçer ve her türlü sorunuzun yanıtını içerir.
UYGULAMAYI YÜKLEYİN

Jaguar performansı, teknolojisi ve stiliyle size en uygun heyecan verici kombinasyonu bulun.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

1Hükümler, koşullar ve kısıtlamalar geçerlidir. Daha fazla bilgi için Jaguar Yetkili Satıcısı ile bağlantıya geçiniz.
 
Tanımlanan belirli özellikler opsiyonel olabilir, daha fazla bilgi için Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısına başvurabilirsiniz. Bazı özellikler Yetkili Satıcısı tarafından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her yerde garanti edilemez.
Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere teknoloji ile ilişkili olarak bu web sitesinde gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Araba içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın