İÇ TASARIM

Jaguar I-PACE elektrikli performans SUV, Jaguar’ın sunduğu klasik spor otomobil ve lüks işçilik dengesini yeniden tanımlar.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın

Kesintisiz şekilde entegre edilen teknoloji, geniş alan ve olağanüstü bir sükunet. İç tasarım elle tutulabilir özellikleri ve akıcı çizgileriyle sade ve karmaşadan uzaktır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
LÜKS ATMOSFER

İç tasarım boyunca etkileyici, elle işlenmiş özellikler kabinin lüks atmosferini pekiştirir. Zengin, güçlü kaplamalar sizi çevreler ve kontrast çift dikiş özel, sofistike bir görünüm sunar. Net, beyaz renkli aydınlatma geceleri detayları öne çıkarır.

GİZLİ ALAN

Jaguar I-PACE, kabinin kalbinde yüzer bir merkezi konsola sahiptir. Bu benzersiz, destekli tasarım kapıyı açtığınız andan itibaren size Jaguar I-PACE’in ferahlık duygusunu anında hissettirir.

PRATİK KULLANIMI KEŞFEDİN
KOLTUKLAR
SPOR KOLTUKLAR
Jaguar I-PACE’in çeşitli malzeme ve renklerde sunulan uzmanlıkla tasarlanış spor koltukları her virajda sizi tutar ve destekler. Daha fazla konfor için ısıtma ve soğutma özelliğine sahiptir.
PERFORMANCE KOLTUKLAR
Opsiyonel Performance koltuklar spor otomobiller düşünülerek tasarlandı. En iyi malzeme kullanılarak üretilen koltuklar dinamik sürüş sırasında yanal desteği artırır.
SESSİZ İYİLEŞTİRME

Kabin dış dünyadan kaçış sağlayan bir sığınaktır. Olağanüstü bir huzur için sofistike motor muhafazası sesi azaltırken, keskin dış tasarım rüzgar gürültüsünü en aza indirir.

AKUSTİK LAMİNE CAM

Jaguar I-PACE hassas, sessiz bir sürüş sunar. İç tasarımın sükunetini korumak amacıyla Jaguar I-PACE’de kabine dışarıdan gelen gürültüyü azaltmak üzere ön cam ve yan camlarda akustik lamine cam kullanılmıştır.

FİLMİ İZLEYİN
yt:ohO5fY_9kQs

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

KABİN ÖN KOŞULLANDIRMA 
Otomobile binmeden önce arzu ettiğiniz sıcaklığı sağlamak için Jaguar Remote uygulaması aracılığıyla Jaguar I-PACE’in içini önceden ısıtın veya serinletin. Jaguar I-PACE’i şarj olurken ön koşullandırmak için ideal sıcaklık, bataryadan gelen enerji kullanılmadan elde edilir; böylelikle otomobilin menzili korunur.
PM2.5 FİLTRESİYLE KABİN HAVA İYONİZASYONU
nanoe™ iyonizasyon teknolojisi sürücü ve yolcunun kendini iyi hissetmesine yardımcı olur. Otomobilinizdeki PURIFY düğmesini kullandığınızda özel olarak tasarlanan filtre, dışarıdan gelen hava içerisindeki PM2.5 ile toz ve polen gibi alerjenleri kendine çekerek yakalar. Kabin içerisindeki partikülleri iyonize eden sistem, havadaki her türlü kirlilik yaratan maddeyi kendine çekip nötr hale getirir.

Jaguar performansı, teknolojisi ve stiliyle size en uygun heyecan verici kombinasyonu bulun.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN