PRATİK KULLANIM 

Jaguar I-PACE’in tasarımı olasılıklar dünyasını önünüze seriyor. Kesintisiz şekilde entegre teknolojiler, kablosuz şarj cihazı ve telefon sinyali güçlendirici, Jaguar I-PACE’in özelliklerini ve bağlı cihazlarınızı kontrol etmeyi kolaylaştırır.

Jaguar I-PACE elektrikli spor otomobili dışarıdan bakıldığında kompakt boyutlara sahiptir ancak iç bölümü son derece geniştir. Elektrik mimarisi siz ve yolcularınız için yeni bir iç mekan hayali kurma özgürlüğü tanır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
FERAH TASARIM

Jaguar I-PACE’in mimarisi ön koltukların genellikle motorun yer aldığı boşluğa doğru konumlandırılmasını sağlar ve sürüş pozisyonunu iyileştirir. Bu durum aynı zamanda ön ve arka koltuklar arasında daha fazla mesafe sağlayarak arka koltuktaki yolcular için daha fazla diz boşluğu ve konfor sunar.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
YÜK ALANI
Arka koltukların arkasında yer alan yükleme alanı 967 mm uzunluğuyla 656 litre hacmindedir. Jaguar I-PACE'in taşıma kapasitesi motor kapağının altındaki 27 litre ek saklama alanı sunan ön saklama bölmesiyle tamamlanır.
FİLMİ İZLEYİN
yt:mN5krYhKgKg
OTOMOBİL İÇİ SAKLAMA
Motor olmaması sayesinde ön orta kol dayaması altında 10,5 litrelik hacme sahip kutu alanı sunulabildi. Arka koltukların altında, koltukların tüm genişliği boyunca kullanımı kolaylığı sunan bir saklama alanı da mevcuttur. Elektrikli motorların klasik bir vites kutusuna ihtiyacı olmaması nedeniyle merkez konsoldaki alanın büyük çoğunluğunu telefonlar ve anahtarlar için mükemmel bir kullanım alanı olacak şekilde tasarladık.
ACTIVITY KEY
En sevdiğiniz dış mekan etkinliklerinin keyfini çıkarırken anahtarınızı güvenle otomobilinizde bırakın. Opsiyonel Activity Key sağlam, su geçirmez bir bilezik içerir ve otomobilinizin anahtarını yanınızda taşımanın uygun olmayacağı etkinliklere katılabilmenizi sağlar.
FİLMİ İZLEYİN
yt:ervtUTgUSII

Jaguar performansı, teknolojisi ve stiliyle size en uygun heyecan verici kombinasyonu bulun.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın