xe
YENİ JAGUAR XE

Jaguar'ın şimdiye kadar ürettiği en gelişmiş, en verimli ve en kaliteli spor sedan otomobili.

360° DIŞ TASARIM

ORTALAMA CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri 161

ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
Başlangıç değeri 6.1

YENİ JAGUAR XE

Yenilenmiş sürücü odaklı iç mekan.

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN

ORTALAMA CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç değeri 138

ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
Başlangıç değeri 5.2

TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
TEMEL ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
TASARIM
Jaguar XE sahip olduğu stil ve kişilikle sınıfındaki diğer otomobillerden ayrışır. XE sıradışı bir sportif sedandır.
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
PERFORMANS
Dinamik yol tutuşuyla bilinen XE'nin performansı daha da ileri seviyeye geldi. Süspansiyon ve JaguarDrive Control sisteminde yapılan gelişmelerle XE, heyecan verici bir sürüş için hazırlandı.
SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN
TEKNOLOJİ
Opsiyonel Touch Pro Duo1 bilgi-eğlence sistemi dokunmatik iki ekranıyla birlikte en son teknoloji eğlenceyi sunar. Intelligent technology sistemi bağlı kalırken sürüş deneyiminizi geliştirir.
ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
XE'NİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN

Sezgisel olarak dikkat çekici XE'nin kaslı duruşu zarif varoluşunu vurgular. Karakteristik LED'e sahip gündüz sürüş farları, geniş ön ızgara ve dinamik ön tampon aracın dominant profilini öne çıkarır.

https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xe_my20/xe_01.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xe_my20/xe_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xe_my20/xe_01_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xe_my20/xe_**_m.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
XE İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN

İç tasarım, sürücü odaklı şekilde tasarlanmıştır. Kokpit stilindeki kabinde, Jaguar SportShift Vites Seçici ve JaguarDrive Control ile birlikte XE’nin sportif ruhunu öne çıkaran yeni tasarlanmış bir konsol bulunur.

https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xe_my20_1
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
Ön Konsola Geri Dönün
Çıkış
STANDART ÖZELLİKLER
KARAKTERİSTİK STOP LAMBALARI
F-TYPE’tan ilham alan ince LED stop lambaları, farklı olduğu kadar şık tasarıma sahiptir ve şikan ışık grafiğiyle otomobilin sportif karakterini tamamlar.
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
JAGUAR SPORTSHIFT VİTES SEÇİCİ
Her yolculuk sizi anlatır. Jaguar SportShift Vites Seçici ile sürüş modlarından herhangi birini kolaylıkla seçerek sürüş deneyiminizi kişiselleştirebilirsiniz.
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
FRENLE TORK YÖNLENDİRME
Tork dağıtımını tekerlekler arasında sorunsuz şekilde dengeler. Sistem, viraj dönüşleri sırasında otomobilin çevikliğini ve dengesini destekleyerek sürücüye daha fazla güven verir.
SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN
TOUCH PRO
Jaguar I‑PACE’in Touch Pro Duo haber/eğlence sistemi, aracın tüm teknolojik özelliklerinin kontrol edilebilmesini kolaylaştırır.
ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİLERİ KEŞFEDİN
PREMIUM LED FARLAR
Farklı bir görünüm sunan premium LED farlar karakteristik led gündüz sürüş farları ile gece otomobil sürerken görüş kabiliyetini artırır. Gün ışığına yakın aydınlatmasıyla sürücünün yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.
PRATİK KULLANIM VE GÜVENLİĞİ KEŞFEDİN
DİNAMİK DENGE KONTROLÜ
Kendinden emin ve heyecan verici bir sürüş sağlayan Dinamik Denge Kontrolü, motor torkunun düşürülmesi ve fren yapılması gerektiğinde önden ve arkadan savrulma etkisine karşı koymak için müdahale eder.
SÜRÜŞ PERFORMANSINI KEŞFEDİN
KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
OPSİYONEL ÖĞELER VE JAGUAR GEAR

Kablosuz şarjdan, ışıklı armalara kadar bir dizi seçenek ve aksesuarla XE'nizi daha fazla kişiselleştirebilirsiniz.

OPSİYONEL DONANIM VE AKSESUARLARI GÖRÜNTÜLEYİN
SINIFININ EN İYİ EURO NCAP PUANI

Euro NCAP’nin saygın 2015 Sınıfının En İyi Otomobilleri ödüllerinde zafer kazanan Jaguar XE, güvenlik açısından en üst puan olan 5 yıldızı elde ederken, aile otomobili kategorisinde de resmi olarak en güvenli otomobil seçildi.

Sınıfının en iyisi güvenlik seviyesine sahip olan ve Euro NCAP testlerinde maksimum 5 yıldız puan elde eden Jaguar XE, olağanüstü bir çarpışma koruması sunarak Yolcu ve Yaya güvenliği dahil olmak üzere tüm kategorilerde yüksek puan elde etti.

Jaguar XE, birinci sınıf güvenlik özelliğini daha da ileriye götürmek üzere Otonom Acil Durum Frenlemesi gibi bir dizi aktif güvenlik sistemiyle donatılmış şekilde sunulmaktadır.

EURO NCAP SİTESİNİ ZİYARET EDİN
DİZEL Mİ? BENZİNLİ Mİ? ELEKTİRİKLİ Mİ?

Mevcut benzinli motorlarımız ve yeni dizel motorlarımız şimdiye kadar ürettiğimiz en temiz ve en verimli motorlardır. Yeni elektrikli motorumuz ise otomobil sürmenin geleceğini temsil eder. Peki size en uygun olan hangisi?

SİZE EN UYGUN ARAÇ HANGİSİ?
XE'NİZİ SEÇİN

XE donanım paketleriyle verimlilik, performans ve lüks arasındaki dengeyi kendiniz belirleyin.

DONANIM PAKETİNİZİ SEÇİN

1HSE'de standart.
2Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

*Burada verilen rakamlar AB mevzuatına uygun resmi üretici WLTP testlerinden hesaplanan NEDC2 değerleridir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir. NEDC2, önceki NEDC testinden elde edilecek değerlere denk gelen WLTP rakamları üzerinden Hükümet tarafından belirlenmiş bir formül kullanılarak hesaplanmıştır. Doğru vergi hesaplaması bunun ardından uygulanabilir.

‡XE WLTP değerlerini görüntüleyin.
WLTP, binek otomobiller için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

ONLINE REZERVE EDİN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım