JAGUAR XF

Her yönüyle bir Jaguar otomobili. Jaguar XF, iddialı tasarımı ile farkını ortaya koyuyor.

360° DIŞ TASARIM

ORTALAMA CO2 EMİSYONU g/km
Başlangıç Değeri 167‡

ORTALAMA YAKIT EKONOMİSİ l/100km
Başlangıç Değeri 6.4‡

ONLINE REZERVE EDIN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
YETKİLİ SATICI BULUN
Size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım

XF, Jaguar'ın şimdiye kadar en çok ödül kazanan otomobilinin başarısı üzerinde yükseliyor. Rakipsiz bir tarz ile heyecan ve verimliliği birlikte sunan Jaguar XF, tasarım, dinamizm ve saflığı son derece büyüleyici bir birleşimde sunuyor. Bunların tamamı sizi güvende tutan, bağlantı sağlayan ve eğlendiren en son teknolojiyle zenginleştirilir.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
XF’NİN DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN
XF
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/000.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/***.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xf/**_m.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
XF'NİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xf_my19
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
Panoya geri dön
Çıkış
TEMEL ÖZELLİKLER
HAFİF, İÇGÜDÜSEL, TEPKİSEL
Jaguar’ın Hafif Alüminyum Mimarisi sayesinde XF daha verimlidir, daha düşük işletim maliyeti sunar ve emisyonu 124 gr/km1‡ kadar düşük değerlere indirir. Hafif ön çift salıncak ve arka Entegre Bağlantılı süspansiyon sistemleri üst düzeyde konfor ve yol tutuş sunar.
PERFORMANSI KEŞFEDİN
MÜKEMMEL TASARIM
Jaguar XF, özel opsiyon seçenekleri ile lüksün merkezidir. Premium malzemelerin saflığı ve sizi tümüyle saran konfor odaklı tasarımı ile şıklıkla işlenmiş bir ortam sunar. Jaguar XF'in modern tasarımı, bol doğal ışığı ve seçkin işçiliği oturduğunuz yer neresi olursa olsun rahat bir zarafet atmosferi yaratmak üzere bir araya gelir.
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
EURO NCAP DEĞERLENDİRMESİNDE BEŞ YILDIZ

Jaguar XF, Euro NCAP'in 2015 güvenlik testlerinde en yüksek puan olan 5 yıldızı almaya hak kazandı3.

Çarpışmalara karşı yüksek seviyede koruma sunan otomobil, Yolcu ve Yaya kategorileri dahil olmak üzere tüm kategorilerde yüksek puan elde etti ve kendi segmentinde en yüksek dereceye sahip modeller arasına girdi.

XF aynı zamanda sahip olduğu birinci sınıf güvenliği daha da artırmak üzere Acil Durum Freni’ni de içeren bir dizi aktif güvenlik sistemi de sunuyor.

EURO NCAP SİTESİNİ ZİYARET EDİN
DİZEL Mİ? BENZİNLİ Mİ? ELEKTRİKLİ Mİ?

Mevcut benzinli motorlarımız ve yeni dizel motorlarımız şimdiye kadar ürettiğimiz en temiz ve en verimli motorlardır. Yeni elektrikli motorumuz ise otomobil sürmenin geleceğini temsil eder. Peki size en uygun olan hangisi?

SİZE EN UYGUN ARAÇ HANGİSİ?
XF MODELİNİZİ SEÇİN

Ürün yelpazesinde yer alan her XF modeli verimlilik, performans ve lüksün ideal bir birleşimini sunar.

MODELİNİZİ SEÇİN

1Motor performansı ve verimlilik rakamları yalnızca XF Sedan modeline aittir.
2InControl özellikleri, seçenekler ve bunların sunulup sunulmadığı ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Pazarda bulunabilirlik ve koşulların tamamı için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilmemektedir.
3Yalnızca XF Sedan.

WLTP rakamlarını görüntüleyin.
WLTP binek araçlar için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Otomobilleri opsiyonel donanımla birlikte daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Verilen rakamlar, AB düzenlemelerine uygun olarak üreticinin resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel ekstra özelliklere göre değişiklik gösterebilir.