DIŞ TASARIM

Modern İngiliz tasarımı ile birlikte olağanüstü kalite ve işçilik Jaguar XF'i ayrıcalıklı bir güzelliğe ve dinamik lükse sahip business sedan otomobil haline getirir.

DİNAMİK TASARIM

Muntazam ve atletik bir dış tasarıma şahit olun. Kusursuz biçimde şekillendirilen kıvrımlar iddialı karakterini hayata geçirir. Kendinden emin, dik ızgara ve motor kapağı üzerindeki belirgin çıkıntı bu amacını destekler. 

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
ÇİZGİYLE GELEN GÜZELLİK
XF'in mükemmel oranlara sahip profili, gövde boyunca uzanarak LED farlarda belirginleşen ve F-TYPE modelinden ilham alan çift yuvarlaklı, şık bir kavisle vurgulanır.
FİLMİ İZLEYİN
yt:TkEq447LAdo
GELİŞMİŞ AERODİNAMİK ÖZELLİKLER
XF'in akıcı dış tasarımı doğal yapısı gereği aerodinamiktir. Gelişmiş formu kullanım özelliklerini, dinamiklerini ve kalitesini daha da iyileştirmiştir. Gömme farlar ve yan havalandırmalar bile sürtünmeyi azaltmak ve bastırma kuvvetini artırmak amacıyla kapsamlı tasarım testleriyle iyileştirilmiştir.
ÖN
YAN
ARKA
MODELLER
YENİ XF CHEQUERED FLAG

Rekabetten güç alanlar için. Chequered Flag modeli Yulong White, Santorini Black ya da Eiger Grey gövde rengi seçenekleriyle birlikte benzersiz Chequered Flag logosunu içerir.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
KARAKTERİSTİK “J” BLADE LED GÜNDÜZ FARLARI
Jaguar'ın karakteristik “J” blade Gündüz Farlarını içeren Adaptif LED farlar XF’e etkileyici bir duruş kazandırır.
F‑TYPE’TAN İLHAM ALAN STOP LAMBALARI
XF modelindeki birçok şık dokunuştan biri de farklı, F-TYPE modelinden ilham alan LED stop lambaları üzerindeki benzersiz çizgi grafiklerdir.
KROM YAN HAVALANDIRMALAR
Krom çerçeveli, Jaguar kabartmalı, kafesli yan havalandırmalar XF’in dinamik tasarımına ve gücüne işaret eder.

Jaguar'ın ödüllü modern tasarımı, gelişmiş sürüş dinamikleri ve en son teknoloji ürünü araç içi haber/eğlence sistemi XF’i rakiplerinden ayırır. Mükemmel bir XF yaratmak için tasarlayıcıyı kullanabilirsiniz.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN

1Bu özelliklerin kullanılabilirliği ve standart veya opsiyonel olarak sunulup sunulmadığı ülkeye göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.
2Standart olarak Elektrikli Güneşlik içerir.

ONLINE REZERVE EDIN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
OTOMOBİLLERİ KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve bilgisayarınıza yükleyin
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın