ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ

XF’in sezgisel teknolojileri her yolculuğu daha güvenli, daha bağlantılı ve çok daha keyifli hale getirir.

JAGUAR’DA İNOVASYON
Kapsamlı multimedya teknolojisinden, hassas bir şekilde üretilmiş ses sistemlerine ve akıllı sürücü yardımına kadar her XF, Jaguar’ın yenilikçi ve kusursuz şekilde entegre edilmiş InControl teknolojilerini barındırır.
AKILLI TELEFON PAKETİ
Stay safely connected to your smartphone even while in the vehicle. Control vehicle-optimised apps, such as Spotify®, through XF’s Touchscreen using a USB connection to your Apple® or AndroidTM smartphone.
İKİYE BÖLÜNEBİLEN EKRAN
Opsiyonel sunulan bölünmüş ekran özelliği 2 sürücü ve yolcunun aynı anda 10” Dokunmatik Ekran üzerinde farklı içerikleri takip edebilmesini sağlar. Örneğin sürücü navigasyonu takip ederken, yolcu ekran üzerinden müzik ayarlamalarını yapabilir.
HABER/EĞLENCE
HEAD-UP DISPLAY<sup>5</sup>
"Lazer teknolojisi kullanan opsiyonel XF Head-up Display özelliğiyle yola odaklanabilirsiniz. En son teknoloji ürünü sistem, bir dizi önemli bilgiyi ön cama yansıtır. Doğrudan güneş ışığı altında dahi net bir şekilde görülebilen canlı, parlak, lazerle üretilmiş görüntü otomobilin hızını, navigasyonu, hız sabitleyici bildirimlerini ve varsa Trafik İşareti Algılama verilerini gösterir.

Bu web sitesindeki film içeriğinde gösterilen otomobiller kısa süre önce gerçekleştirilen yükseltme ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin. "
FİLMİ İZLEYİN
yt:aJ6UnI6iwx4
İNTERAKTİF SÜRÜCÜ EKRANI
12,3 inç yüksek çözünürlüklü İnteraktif Sürücü Ekranı4 3D haritayla tam ekran navigasyon dahil olmak üzere sürüşe ilişkin bilgileri tam da ihtiyacınız olan yerde görüntüler. Yüksek çözünürlüğü sayesinde net bir görüntü sağlar ve güçlü işlemcisi akıcı şekilde hareket eden net grafikler sunar.
FİLMİ İZLEYİN
yt:ollAo344rMQ
SES
Jaguar Ses Sistemi (180W) 8 hoparlörüyle olağanüstü bir akustik aralık sunar. Gelişmiş bir ses deneyimi için 10 hoparlörlü ve çift kanallı subwoofer içeren isteğe bağlı MeridianTM Ses Sistemi (380W) veya 16 hoparlörlü ve çift subwoofer içeren Meridian Surround Ses Sistemi (825W) arasından tercihinizi yapabilirsiniz. XF içinde hangi koltukta oturuyor olursanız olun sizi sarıp içine alan bu zengin ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz.
MERIDIAN’I KEŞFEDİN

Jaguar'ın ödüllü modern tasarımı, gelişmiş sürüş dinamikleri ve en son teknoloji ürünü araç içi haber/eğlence sistemi XF’i rakiplerinden ayırır. Mükemmel bir XF yaratmak için tasarlayıcıyı kullanabilirsiniz.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN

"1Online işlevsellik ve Wi-Fi bağlantısı uygun veri tarifesine sahip bir micro SIM kart takılı olmasına bağlıdır. Connect Pro Pack Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından uzatılabilen abonelik hizmeti içerir. InControl özellikleri, seçenekleri ve bulunabilirliği pazara bağlıdır. Kendi pazarınızda bulunup bulunmadığını öğrenmek ve kullanım koşulları için Jaguar Yetkili Satıcınıza danışın. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Mobil ağ bağlantısı her yerde garanti edilemez. InControl Uygulamaları ve Remote Uygulaması Apple/Play Store’dan indirilir. Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.
2Navigation Pro, CD/DVD Çalar ve Meridian™ Ses Sistemi/MeridianTM Surround Ses Sistemi gereklidir.
3Secure Tracker Jaguar Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından süresini uzatabileceğiniz bir abonelik hizmetidir.
4Navigation Pro gereklidir.
5Güneş Işını Zayıflatma özellikli ön cam gereklidir.


Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak bu web sitesinde gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. En güncel ve pazara özel bilgiler için Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.
Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır."

ONLINE REZERVE EDIN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
OTOMOBİLLERİ KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve bilgisayarınıza yükleyin
YETKİLİ SATICI BULUN
Size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın