xj
JAGUAR XJ

XJ, Jaguar'ın en son teknolojiyi, sportif dinamikleri ve benzersiz detayları en iyi şekilde bir arada sunduğu üst düzey sedan modelidir

360° DIŞ TASARIM

Jaguar XJ lüks otomobili yeniden tanımlar. Güzellik, konfor ve gücü bir araya getirir. Çevikliğin yanı sıra yolcuyu yenileyen bir dinamik sürüş deneyimi sunar. Kabini, yolcunun gevşemesi ve rahatlaması düşünülerek üretilmiştir.Jaguar XJ'de, tamamen LED farlar ve arka far grubunun yanı sıra standart olarak hem iç hem dış tasarıma yönelik olarak diğer kapsamlı geliştirmeler sunulur.Hiçbir otomobil Jaguar XJ gibi görünmez veya hissettirmez.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
XJ'NİN DIŞ TASARIMINI KEŞFEDİN
http://cdn.raffine.eu/api/v1/image/5085/w/1366.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xj/xj_**.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
http://cdn.raffine.eu/system/ext_360/xj/xj_00_m.jpg
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/ext_360/xj/xj_**_m.jpg
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
XJ'NİN İÇ TASARIMINI KEŞFEDİN
XJ ÖN KOLTUK DENEYİMİ
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xj_my19/
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
Ön Konsola Geri Dönün
Çıkış
XJ ARKA KOLTUK DENEYİMİ
https://cdn-jaguarlandrover.com/system/int_360/xj_my19_driven/
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
360° GÖRÜNÜMÜ KEŞFEDİN
Başa Dönün
Çıkış
TEMEL ÖZELLİKLER
HAREKETLİ TASARIM
Jaguar XJ'nin ağ örgüsü detayına sahip gösterişli dik ızgaraları, tamamen LED güçlü farları ve ayırt edici ince çizgili grafiğe sahip göz alıcı LED arka far grubu, etkileyici stiline örnek gösterilebilir. Jaguar XJ'nin güçlü karakteri, alçak, geniş duruşu ve uzun, sağlam bel çizgisine yansıtılmıştır.
DIŞ TASARIMI KEŞFEDİN
FİLMİ İZLEYİN
RAHAT İÇ TASARIM
Jaguar XJ'nin sıra dışı biçimde lüks olan iç tasarımındaki işçilik kalitesi, onu bir adım öne taşıyor. Bu nedenle Jaguar XJ'de yalnızca yolculuk etmezsiniz; bir yerden başka bir yere çok konforlu bir şekilde gitmiş olursunuz.
İÇ TASARIMI KEŞFEDİN
GÜÇLÜ, HIZLI TEPKİ VEREN, AKILLI BİR OTOMOBİL
Her Jaguar XJ motoru, performans, kalite ve verimliliğin olağanüstü bir bileşimini sunar. Ürün yelpazesinde bir V6 Turbocharged dizel motor ve dört benzinli motor seçeneği sunulur. Benzinli motorlar, 2,0 litre 4 silindirli 240 bg Turbocharged, 3,0 litre V6 Supercharged ve XJR'ın güçlü 5,0 litre V8 550 bg Supercharged motorlarından oluşur. Tüm motorlar, Jaguar XJ'nin yakıt verimliliğini artırmak ve CO2 emisyon değerlerini düşürmek üzere Akıllı Stop/Start Sistemi’ne sahiptir. *Pazara bağlıdır.
SÜRÜŞ DENEYİMİNİ KEŞFEDİN
GÜZELLİK, GÜÇ VE ÇEVİKLİK
Jaguar XJ'nin tamamen alüminyum gövde mimarisi, güçlü ve sağlam olmasının yanı sıra oldukça da hafiftir. Tek bir kaynaklı bağlantısı olmayan, perçinli %100 alüminyum monokok şasi ve gövde yapısı, bu otomobili sınıfının en hafif otomobillerinden biri haline getirir. Mükemmel güç ağırlık oranı, performansı her yönden artırır; monokok yapı ise iyileştirilmiş yol tutuşu ve olağanüstü güvenlik avantajları sağlayarak sağlamlığı artırır.
SÜRÜŞ DENEYİMİNİ KEŞFEDİN
DİZEL Mİ? BENZİNLİ Mİ? ELEKTRİKLİ Mİ?

Benzinli ve dizel motorlarımız şimdiye kadar ürettiğimiz en temiz ve en verimli motorlardır. Yeni elektrikli motorumuz ise otomobil sürmenin geleceğini temsil eder. Peki size en uygun olan hangisi?

SİZE EN UYGUN OLAN HANGİSİ?

**WLTP rakamlarını görüntüleyin.

WLTP, binek otomobiller için standart hale getirilmiş yakıt tüketimi ve CO2 rakamlarının hesaplanmasında kullanılan yeni resmi AB testidir. Yakıt, enerji tüketimi, menzil ve emisyonu ölçer. Gerçek kullanım koşullarına daha yakın rakamlar vermek üzere tasarlanmıştır. Arabaları opsiyonel donanımla, daha zorlu bir test prosedürü ve sürüş profiline göre test eder.

Verilen rakamlar, AB düzenlemelerine uygun olarak üreticinin resmi test sonuçlarına göre belirlenmiştir. Yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek rakamlar farklılık gösterebilir. CO2 ve yakıt ekonomisi rakamları takılan janta ve opsiyonel sunulan özelliklere göre değişiklik gösterebilir.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım