DIŞ TASARIM

Jaguar XJ, dinamik hatları ve biçimindeki zariflik ile Jaguar'ın temel estetik özellikleri olan güzellik, saflık ve sadelik niteliklerini tamamlıyor.

Ciddi, şık ve güçlü. Jaguar XJ'nin gözyaşı şekli ideal aerodinamik verimlilik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, hava direncini minimum seviyeye indirir, hızlanmayı, yakıt verimliliğini artırır, CO2 emisyonunu azaltır.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
KENDİ İZİNİZİ BIRAKIN

Hareket halindeki XJ, izlemesi keyif veren bir görüntüdür. Hareketsiz durumda bile kalp atışlarınızı hızlandıran bu modelin güçlü karakteri alçak, geniş duruşu ve uzun bel çizgisine yansır. Dramatik çizgileri ve şıklığı ile XJ, Jaguar’ın etkileyici, dinamik ve saf tasarımını en iyi şekilde temsil eder.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
HAREKET HALİNDEKİ AKILLI ÖZELLİKLER
Jaguar XJ'de tasarım ve mühendislik ön plana çıkar. Otomobilin ön kısmı, ağ örgüsü detayına sahip gösterişli dik ön ızgara ile cesur ve iddialıdır. Izgara, Jaguar'ın eşsiz "Çift J" Gündüz Farları tasarımını içeren enerji tasarruflu tamamen LED farlar ile çerçevelenir.
FİLMİ İZLEYİN
yt:setf9Ri68G4
HER AÇIDAN İLK BAKIŞTA TANINIR
Arka kısımda, 'J' LED ışıklı farlar ile çekici stop lambaları ve elips egzoz çıkışı, Jaguar XJ’in gücünü ve çevikliğini vurgular.
TAMPON UYGULAMASI
XJ50, otomobilin iddialı stilini vurgulayan XJ Autobiography stilinde ön ve arka tamponlara sahiptir. Ön tampon Chrome hava girişleri ve Black ızgara ile tamamlanır.
YÜZER TAVAN ÇİZGİSİ
Jaguar XJ'nin arka camı; uzun, alçak ve geniş profilini ön plana çıkaran kıvrımlı bir tavan çizgisi oluşturmak üzere tüm otomobili benzersiz şekilde sarmalar.
ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım