OTOMOBİL İÇİ TEKNOLOJİLER

Jaguar XJ'nin gelişmiş sürücü yardım sistemleri sizi güvende, dış dünyaya bağlı tutar ve eğlence seçenekleri sunar.

Jaguar XJ'de otomobil sürmeyi daha kolay ve daha güvenli hale getiren bir dizi standart ve opsiyonel sürücü destek sistemleri yer alır. Her Jaguar XJ'de Jaguar'ın en hızlı ve en gelişmiş haber/eğlence sistemi standart olarak sunulur.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
DOKUNMATİK EKRAN KONTROLÜ
Jaguar XJ'nin komuta merkezi, dokunmatik ekrandır. Bu yeni, oldukça sezgisel çok dokunuşlu arayüz kişiselleştirilebilir ve bilinen akıllı telefon ve tablet hareketlerini kullanır. Hızlı ve doğru bir şekilde kullanmak için yalnızca hafifçe vurmanız, sıkıştırmanız veya kaydırmanız yeterlidir.
SANAL GÖSTERGE EKRANI
Jaguar XJ'nin yüksek çözünürlüklü sanal gösterge ekranı, bilgileri görüntüler. Klasik gösterge panelinin yerini 12,3 inç bir HD TFT ekran almıştır. Bu güçlü, çok katmanlı sanal ekran, kullanıcı dostu bir grafik arayüzünü gelişmiş işlevsellikle bir araya getirerek sürüş keyfini artırır. Kişisel tercihinize bağlı olarak, önceden ayarlanmış dört adet ekran teması ya da 3D görüntüleme özellikli tam ekran navigasyon seçenekleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.
ARKA KOLTUK EĞLENCESİ
Opsiyonel Arka Koltuk Eğlencesi Sistemi çıkarılabilir, 10,2 inç HD ekranlar içerir. 16:9 görüntü oranıyla, filmleri tam ekran olarak görüntülemek üzere kusursuz bir uyum sergiler. Sistem , kablosuz kulaklıklar ve birçok tablet ve akıllı telefonu destekleyen uzaktan, USB ve HDMI bağlantı noktaları ile donatıldığından, Jaguar XJ tüm yolcuların zahmetsiz bir şekilde bağlantıda kalmasını sağlar.
GERÇEK SES KALİTESİNDE
Jaguar XJ, müziğinizi hayata geçirmeniz için pek çok ses sistemi seçeneği sunar. Jaguar Ses Sistemi, 250W ve 8 hoparlörle olağanüstü bir akustik çeşitlilik sağlar. Ses uzmanı Meridian'ın işbirliğinde Jaguar XJ için tasarlanan diğer üç sistem olan Meridian 380W Dijital Surround Ses Sistemi, Meridian 825W Dijital Surround Ses Sistemi ve Meridian Reference 1300W Dijital Surround Ses Sistemi çok daha geniş bir performans aralığı sunar.
MERIDIAN’I KEŞFEDİN
İLERİ SEVİYE GÜVENLİK
XJ hareket halindeyken de ve hareketsiz durumdayken de en üst seviyede güvenlik sunacak şekilde tasarlanmıştır. Otomobilde standart olarak bir alarm ve motor immobilizer fonksiyonu mevcuttur. XJ’yi uzaktan kilitlemek veya çift kilitlemek için anahtarınızı kullanabilirsiniz ya da alternatif olarak aynı işlemi kapı kolundaki düğme aracılığıyla da gerçekleştirebilirsiniz. Kapılar, otomobil hareket ederken önceden belirlediğiniz bir hıza ulaştığında otomatik olarak kilitlenmek üzere programlanabilir.

InControl özelliği pazara bağlı olarak sunulurken belirtilen bazı özellikler opsiyonel olabilir ve pazara ya da güç aktarım özelliklerine bağlı olabilir. Ülkenizde olup olmadığı ve koşullara ilişkin bilgiler için Jaguar Yetkili Satıcıları ile görüşebilirsiniz. Bazı özellikler Yetkili Satıcınız tarafından tavsiye edilen giriş döneminin ardından ilave abonelik gerektiren uygun bir veri sözleşmesi ile uyumlu bir SIM kartı gerektirebilir. Mobil bağlantı her yerde garanti edilemez. Ekranlar ve diziler dahil olmak üzere InControl teknolojisi ile ilişkili olarak bu web sitesinde gösterilen bilgi ve görüntüler yazılım güncellemelerine, sürüm kontrolüne ve tercih edilen seçeneklere bağlı olarak diğer sistemsel/görsel değişikliklere tabidir. Otomobil içinde kullanılan tüm özellikler sürücüler tarafından yalnızca kendileri için güvenli olduğunda kullanılmalıdır. Otomobilin tüm kontrolü her zaman sürücüde olmalıdır.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım