İÇ TASARIM

Lüks ve konfor açısından olağanüstü standartlar oluşturan Jaguar XJ'nin iç tasarımındaki işçilik kalitesi, onu bir adım öne taşıyor.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

Jaguar XJ'nin iç tasarımı lüks olduğu kadar teknolojik açıdan da gelişmiştir. Jaguar XJ'nin kabinindeki işçiliğin kalitesi geniş seçeneklere sahip renk yelpazesi, malzeme ve kaplamalarla farklı bir seviyede yer alır, iç tasarım dış tasarımın sadeliğini ve saflığını yansıtır. Jaguar XJ aynı zamanda dış dünyadan haber alabilmenizi sağlayacak ve eğlendirecek en yeni bağlantı teknolojisini de içerir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
FERAH BİR ALAN
Jaguar XJ'nin iç tasarımında, iç hacim etkisi, tüm kabin boyunca uzanan panoramik tavan ve el yapımı cila ile vurgulanır. Lüks hissi, heyecan verici sportif öğelerle pekiştirilmiştir; ayrıca fosforlu mavi ışık da zarif bir stil kazandırır. Bu nedenle Jaguar XJ'de asla yalnızca yolculuk etmezsiniz; konforlu bir şekilde bir yerden başka bir yere götürülürsünüz.
FARKLI BİR BOYUT
Uzun aks aralıklı XJ modelleri, iç tasarımın lüks anlayışını, şık dış tasarımdan hiçbir şekilde ödün vermeden bir üst seviyeye taşır. Arkada oturan yolcular için bir metreden fazla ayak boşluğu içerir ve çalışmak, bir dizi eğlence seçeneğinin keyfini çıkarmak veya yalnızca rahatlamak için mükemmel bir ortam sunar.
KUSURSUZ EL İŞÇİLİĞİ
XJ50’nin baş dayamalarını Jaguar leaper kabartması süsler. Ön panel işlemeleri ve ön koltuk kol dayamasında XJ50 logosu bulunur; kabinin içi kontrast oluşturan zengin bir vurguyla Gloss Shadow Walnut ahşap kaplamayla donatılmıştır.
HER AYRINTI DÜŞÜNÜLDÜ
Jaguar XJ'nin ferah arka kabini, tüm yolcuları şımartmak üzere tasarlanmıştır. Bu alan, bağımsız, saklanabilir, 10,2 inç HD ekranlar ile multimedya, ön ve arka koltuk kumandalarının yanı sıra kullanışlı saklama alanları içeren bir merkez kol dayaması ile daha da geliştirilebilir. Ayrıca, konfor, rahatlık ve gizlilik sağlamak üzere katlanabilir çalışma masaları, LED okuma ışıkları, ayak dayamaları ve elektrikli yan arka pencere güneşlikleri de sunulur.
İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİ
TEMEL DETAYLAR
XJ Premium Luxury, Portfolio, XJ50 ve Autobiography modellerinin baş dayamalarında Jaguar leaper kabartması bulunur. XJR575 modelinde ön ve arka koltuklara signature 575 logosu işlenmiştir.
AYDINLATMALI KAPI EŞİKLERİ
Şık bir stile sahip alüminyum kapı eşikleri* sürücü veya yolcu kapıyı açtığında zemini aydınlatır. XJ50’deki özel markalı kapı eşikleri sizi şık kabine doğru yönlendirir. Her iki kapı eşiği de yumuşak Fosfor Mavisi aydınlatmayla vurgulanır.
ÇİFT DİKİŞLİ DERİ DÖŞEMELER
Sağlamlık ve Jaguar kalitesinin benzersiz bir kanıtı olarak XJ genelinde çift iğneli dikiş kullanılmıştır. Belirli modellerde, daha fazla kişiselleştirme için deri koltuklara ve kapı giydirmelerine kontrast renkte dikişler seçilebilir.
INTAGLIO YAZISI
Benzersiz bir kişiselleştirme özelliği olarak Intaglio tercihinize uygun şekilde kişiselleştirilebilir.
AYRICALIKLI LÜKS
ELMAS KAPİTONE DİKİŞLİ DERİ
Jaguar XJ Portfolio ve Jaguar XJ Autobiography modellerinde deri döşemeler, lükste son nokta olan yeni, sofistike Elmas Kapitone Dikiş desenine sahiptir.
TEKNOLOJİ SİZİNLE
Jaguar XJ'nin çok işlevli koltukları ile kişisel konforunuzun kontrolü tamamen sizdedir. Her iki ön ve arka koltuk da elektrikli ayara sahiptir ve mükemmel oturma konumunuz yalnızca bir düğme dokunuşuyla sağlanır. Direksiyon başında saatler geçirdikten sonra bile, Jaguar XJ otomobilinizden canlı ve dinlenmiş şekilde ayrılırsınız.
FİLMİ İZLEYİN
yt:ak9gglq5XL4
CAM TAVANDAN GÖRÜNÜM
Jaguar XJ'nin iç kısmından dışarısının görünümü olağanüstüdür. Panoramik, ısı yansıtmalı cam tavan, arka koltuk alanına kadar uzanır. Otomobilin içini UV ışınlarını filtreleyerek doğal ışıkla doldurur; böylece iç mekanı havadar, ferah ve renklendirme sayesinde özel bir hale getirir.
FİLMİ İZLEYİN
yt:1rf5SYm8ihs
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ LÜKS
Jaguar XJ'nin hisleri uyandırmak üzere tasarlanmış kabini, modern ve lükstür. İç tasarımı, kendinize özgü standartları karşılamak üzere malzeme ve kaplama seçenekleri ile kişiselleştirebilirsiniz. Yumuşacık deri ve mükemmel cila seçenekleri, Jaguar XJ'nin ayırt edici ve lüks atmosferini oluşturur.

*Özellikler ve bulunabilirlik otomobilin teknik özelliklerine ve pazara göre değişiklik gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
ONLINE VIDEO CHAT
İlgilendiğiniz model ile ilgili tüm sorularınızı Online Video Chat üzerinden sorabilirsiniz
SİZİ ARAYALIM
Daha fazla bilgi almak için formu doldurun, biz sizi arayalım