EVCİL HAYVAN AKSESUARLARI

En güzel anılar, ailenin bir parçası olan evcil hayvanlarla daha anlamlıdır.

AİLENİZİN BİR PARÇASI OLAN PATİLİ DOSTLARINIZ İÇİN

Patili dostlarınızı, gittiğiniz her yere stil sahibi bir biçimde ve kolaylıkla götürün. Aksesuar yelpazemiz, sadık dostlarınızın rahat ve keyifli bir şekilde seyahat etmesine ve yolculuk boyunca aracınızın temiz kalmasına yardımcı olur. Birlikte güzel anılar biriktirin.

BİR YETKİLİ SATICI BULUN
BAGAJ BÖLME ELEMANI - TAM YÜKSEKLİKTE
Sağlam bagaj koruması, nesnelerin bagaj bölmesinden yolcu bölmesine girmesini önler. Dahili özellikler ise korumanın kısa sürede takılıp sökülmesini sağlar. Koruma, kayaklar gibi daha uzun nesnelerin taşınabilmesini sağlayan bir kapak içerir. ECE–17 mevzuatına uygundur.
KAUÇUK BAGAJ PASPASI
Bu premium paspas özellikle bagaj bölmesini korumak için yapılmıştır. Hafif ve dayanıklıdır, temizlemek için kolaylıkla çıkarılabilir.
KAUÇUK BAGAJ KAPLAMA TABLASI
Aracınız için özel olarak üretilen bu premium iç kaplama, kenarlardaki yan duvarları koruyan yükseltilmiş kapakla bagaj bölmesi zeminini korur. Hafif ve dayanıklıdır, temizlemek için kolaylıkla çıkarılabilir.
ÖZEL EVCİL HAYVAN PAKETLERİ

Evcil Hayvan Paketinde yer alan aksesuarlarımız, evcil hayvanların konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmesini sağlarken otomobilinizi de korur. Jaguar için özel olarak tasarlanan paket, bir Tam Yükseklikte Bölme Elemanı ile bir Bagaj Alanı Kaplama Tablası veya bir Kauçuk Bagaj Paspasından oluşur.**

EVCİL HAYVAN PAKETİ 1
TAM YÜKSEKLİKTE BAGAJ BÖLME ELEMANI VE KAUÇUK BAGAJ PASPASI

Aracınızı ve evcil hayvanınızı korumak için kauçuk bagaj bölmesi matı ile tam yükseklikte bagaj bölme elemanını bir araya getirir. Lastik paspas, su tutmaz yapısı ile otomobilin bagaj bölmesi zeminindeki halıyı korur. Tam yükseklikte bölme elemanı, evcil hayvanınızın yolcu bölümüne erişimini engeller ve güvenli bir şekilde yolculuk etmesini sağlar.
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
EVCİL HAYVAN PAKETİ 2
TAM YÜKSEKLİKTE BAGAJ BÖLME ELEMANI VE KAUÇUK YÜK ALANI KAPLAMA TABLASI

Aracınızı ve evcil hayvanınızı korumak için bagaj bölmesi iç kaplaması ile tam yükseklikte bagaj bölme elemanını bir araya getirir. İç kaplama, su geçirmez yapısı ile otomobilinizin bagaj bölmesi zeminini ve yan duvar halılarını korur. Tam yükseklikte bölme elemanı, evcil hayvanınızın yolcu bölümüne erişimini engeller ve güvenli bir şekilde yolculuk etmesini sağlar.
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
SERVİS RANDEVUNUZU ALIN
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
REHBERLER VE KILAVUZLAR
Jaguar kılavuzları, rehberleri ve video talimatlarını izleyin ve indirin
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.

*XF Sportbrake, E-PACE ve F-PACE Evcil Hayvan Paketleri mevcuttur, lütfen bizimle iletişime geçin. Yayın zamanında geçerli olan fiyatlar baz alınmıştır; değişime tabidir. Fiyatlar, isimliğe göre değişiklik gösterebilir.

**Tam boy stepneli otomobiller için geçerli değildir.