E-VHC
ELECTRONIC VEHICLE HEALTH CHECK

Yüksek hizmet düzeyimizin bir parçası olarak tamamlayıcı eVHC ile Jaguar’ınızın genel durumuna ilişkin kapsamlı bir değerlendirme sunuyoruz. Yaklaşık 15 dakika süren Elektronik Araç Sağlık Kontrolünde değerlendirme sonucu Servis Danışmanı tarafından size bildirilir. Jaguar otomobilinizin bakıma ihtiyacı olması halinde, yetkili satıcıda yapılmasına izin verilen her türlü eVHC çalışmasını aracınız yetkili satıcıdayken tamamlamaya çalışacağız. Alternatif olarak, gerekli işlerin yapılabilmesi için dilediğiniz bir güne randevu vereceğiz. Elektronik Araç Sağlık Kontrolü sırasında, otomobilinizi kontrol eden Teknisyen, denetimi kaydetmek için videoya çekebilir*. Bu raporda, anlaşılması kolay bir trafik lambası sistemi kullanılır. YEŞİL, servis veya bakımın gerekli olmadığını belirtir; SARI, çalışma yapılmasının tavsiye edildiğini veya bu noktaya gelecekte dikkat edilmesi gerektiğini ifade eder; KIRMIZI, acil müdahale gerektiğini gösterir.

YETKİLİ SATICI BULUN
GENEL DURUMUN ANLAŞILMASI

Video çekimi, otomobilinizde gerekli olan çalışmaları değerlendirmenizi ve onaylamanızı kolaylaştırır.

FİLMİ İZLEYİN
yt:Ga99nbQ0kQs
KONTROL
Jaguar Teknisyeni, tamamlayıcı Elektronik Araç Sağlık Kontrolünü gerçekleştirir ve kırmızı ya da sarı olarak belirtilen konuları videoya kaydeder.
BİLGİLENDİRME
Bu videoyu izleyebilmeniz için size bir bağlantı adresi ve erişim kodu içeren e-posta gönderilir*.
DEĞERLENDİRME
Video, sesli bilgilendirmeler ve açıklamalı resimlerin yer aldığı kişiselleştirilmiş bir web sayfasına yönlendirilirsiniz.
YETKİLENDİRME
Bulgularımızla birlikte toplam maliyet teklifi tarafınıza iletilir. Çalışma için yetki vermek ya da çalışmayı iptal etmek için tıklamanız yeterlidir*.
30 MADDELİK ELEKTRONİK ARAÇ SAĞLIK KONTROLÜ
BİLGİNİZE SUNMA

Video çekimi, servis sürecinin tamamen şeffaf ve çok daha verimli olmasını sağlar. Gün içinde fazla zamanınızı almadan, daha hızlı ve bilinçli kararlar verebilmenize yardımcı olur.

REZERVASYON YAPIN

Bir sonraki randevunuz için uygun bir zamanın planlanması da servis hizmetlerimizin bir parçasını oluşturur. Jaguar otomobilinizle çok daha fazla kilometreyi keyifle kat edebilmeniz için her zaman yanınızdayız.

YETKİLİ SATICI BULUN
SERVİS RANDEVUNUZU ALIN
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
REHBERLER VE KILAVUZLAR
Jaguar kılavuzları, rehberleri ve video talimatlarını izleyin ve indirin
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.

*Bu özellik pazara bağlıdır.