EVHC+
ELECTRONIC VEHICLE HEALTH CHECK

Yüksek hizmet düzeyimizin bir parçası olarak Electronic Vehicle Health Check ile Jaguar’ınızın genel durumuna ilişkin kapsamlı bir değerlendirme sunuyoruz. Yaklaşık 15 dakika süren Electronic Vehicle Health Check değerlendirmesi, Servis Danışmanı tarafından size bildirilir. eVHC+ uygulaması kapsamında tespit edilen ve onarım onayı verilmiş işlemler aracınız Yetkili Servisteyken tamamlanacaktır. Alternatif olarak, gerekli işlerin yapılabilmesi için dilediğiniz bir güne randevu da verebiliriz. Jaguar aracınız ile her kilometrenin keyfini çıkardığınızdan emin olmak için buradayız. Electronic Vehicle Health Check sırasında, aracınızı kontrol eden Teknisyen, tespit edilen onarım gereksinimlerini sizinle paylaşmak için videoya çekebilir*. Bu raporda, anlaşılması kolay bir trafik lambası sistemi kullanılır. YEŞİL, işlemin gerekli olmadığını belirtir; SARI, işlemin tavsiye edildiğini veya bu noktaya gelecekte dikkat edilmesi gerektiğini ifade eder; KIRMIZI, acil müdahale gerektiğini gösterir.

KONTROL
Jaguar Teknisyeni, Electronic Vehicle Health Check işlemini gerçekleştirir ve kontrol listesindeki maddeleri yeşil, sarı ve kırmızı olarak değerlendirir.
BİLGİLENDİRME
Yapılan değerlendirme kapsamında detaylı şekilde bilgilendirilirsiniz.
DEĞERLENDİRME
Gerekli durumlarda tespit edilen onarım gereksinimleri tarafınıza video olarak kişiselleştirilmiş bir mesaj olarak gönderilir.
YETKİLENDİRME
Tespit edilen onarım detaylarıyla birlikte toplam maliyet teklifi tarafınıza iletilir.
DEĞERLENDİRME VE ONAY

Aracınızı kontrol eden teknisyen yeşil, sarı veya kırmızı olarak kontrol listesinde bulunan tüm maddeleri değerlendirir. Değerlendirme sonucu, toplam maliyet teklifi ile birlikte tarafınıza iletilir. Çalışmayı onaylayabilir veya iptal edebilirsiniz ya da yetkili servisinizden konuyu daha ayrıntılı görüşmek için size geri dönmesini talep edebilirsiniz.

YETKİLİ SERVİS BULUN
ELECTRONIC VEHICLE HEALTH CHECK
eVHC KONTROL LİSTESİNE GÖZ ATIN
eVHC Kontrol Listesi Minimum Gereklilikler Aracın Dış Gövdesi: Aşağıdakileri hasar ve/veya korozyona karşı kontrol edin Elektrik: Aşağıdakilerin işleyişini ve durumunu kontrol edin Jantlar/Lastikler/Frenler: Aşağıdakileri yıpranma ve/veya hasara karşı kontrol edin Aracın Alt Kısmı: Aşağıdakileri yıpranma, korozyon ve/veya hasara karşı kontrol edin
  Silecek Lastikleri Farlar Balatalar Direksiyon
  Cam Fren Lambaları Diskler Akslar
  Aynalar Göstergeler Diş Derinliği Tahrik Milleri
  Gövde Sis Lambaları Yedek Lastik/Lastik Şişirme Kiti Şanzıman
        Süspansiyon
        Yağ Sızıntıları
        Egzoz
        Fren Boruları
SERVİS RANDEVUNUZU ALIN
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
REHBERLER VE KILAVUZLAR
Jaguar kılavuzları, rehberleri ve video talimatlarını izleyin ve indirin
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.

*Bu özellik pazara bağlıdır.