SATIŞ SONRASI
JAGUAR SAHİPLERİ

Jaguar'ınızı servise getirdiğinizde, en son teknoloji ekipmanlar kullanarak çalışmalar başlatılır ve otomobilinizin mekanik ve elektronik sistemlerinin tümü gözden geçirilir. Kalifiye teknisyenlerimiz, otomobillerimiz için özel tasarlanmış ekipmanlar ile yalnızca orijinal Jaguar parçalarını ve aksesuarlarını kullanır.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Jaguar’ınızın modeli, yaşı ne olursa olsun tüm bakım onarım işlemleri için işinde uzman teknisyenler, son teknoloji ekipman ve orijinal yedek parça güvencesi sadece Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Servisleri'nde.

SERVİS RANDEVUNUZU ALIN
Bakım ve onarım
Aracınızın ne olursa olsun, her koşulda en iyi şekilde bakılacağı Jaguar Servislerinde müşteri kabul, araç kabul, bakım onarım ve araç teslimat süreçlerinin tümünde Jaguar kullanıcıları için özenle tasarlanmış süreci deneyimleyebilirsiniz.
DAHA FAZLA BİLGİ
GARANTİLER VE YOL YARDIMLARI
Beklenmedik bir arıza ya da kaza durumunda, eğitimli teknisyenler sizi yolda bulur ve gerektiğinde yolculuğa devam edebilmeniz için gerekli düzenlemeleri ve ödemeleri gerçekleştirir.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR AKSESUARLARI
Sahip olduğunuz model için özel olarak tasarlanmış sayısız aksesuarla Jaguar'ınızı kişiselleştirin. Jaguar aksesuarları, tıpkı otomobilinizin kendisi gibi belirli standartlara göre test edilir ve üretilir.
DAHA FAZLA BİLGİ
Incontrol Hizmetleri Bilgilendirme
Kapsamlı bilgi ve eğlence sunan InControl sizi ve JAGUAR’i daha geniş bir dünyaya bağlayan gelişmiş teknoloji paketimizdir.
Sıkça Sorulan Sorular
KULLANıCı KıLAVUZLARı
Jaguar otomobiliniz için kullanıcı kılavuzları ve Hızlı Başlangıç Kılavuzlarını indirebileceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca otomobiliniz için interaktif bir kılavuz ve dijital kullanıcı kılavuzu olan iGuide uygulaması da mevcuttur.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR CARE
Otomobiliniz fabrikadan çıktıktan sonra bile, yüksek kalitenin sağlanması için titizlikle takip edilir. Jaguar Care, aracınızı sorunsuz şekilde kullanabilmeniz için 3 yıl boyunca kilometre sınırı olmaksızın periyodik bakım sağlar.
DAHA FAZLA BİLGİ
DİZEL Mİ? BENZİNLİ Mİ? ELEKTRİKLİ Mİ?
İster sıkışık şehir trafiğinde ister otoyolda daha uzun süreli yolculuklarda kullanıyor olun, aşağıdaki 5 soruyu cevaplayarak bir sonraki aracınızın ne tür bir araç olması gerektiğiyle ilgili önerimizi görün.
SİZE EN UYGUN ARAÇ HANGİSİ?
CASTROL EDGE™ PROFESSIONAL
Castrol® Jaguar'ın global motor yağı çözüm ortağıdır. Böylece her yeni Jaguar motoru içinde Castrol ürünleri kullanılarak üretilir. Jaguar araç sahipleri, bu ortaklık ile birlikte ayrıca bakım ve servis sırasında da Jaguar'ın talep ettiği kalitede yağı kullanmış olurlar.
DAHA FAZLA BİLGİ
KULLANIM REHBERLERİ
Jaguar'ınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olan, kullanışlı rehberler.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsiniz.
Tıklayın
KURUMSAL DEĞERLER
Taahhütlerimizi daima yerinde getirmek için, Jaguar'da görev yapan herkes bu basit fakat etkin değerlere uyarak çalışır.
DAHA FAZLA BİLGİ
LİDERLİK
İlham verici liderlik ekibimizle tanışın.
DAHA FAZLA BİLGİ
KALITE
Güvenlik, kalite ve güvenilirlik niteliklerinin her Jaguar otomobilde nasıl yer aldığını keşfedin.
DAHA FAZLA BİLGİ
TOPLUM
Jaguar'ın, iş birliklerini keşfedin.
DAHA FAZLA BİLGİ
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
DAHA FAZLA BİLGİ
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
KULLANıCı KıLAVUZLARı
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.