BAKıM VE ONARıM
JAGUAR OTOMOBİL SAHİPLERİ

Jaguar otomobilinizi servise getirdiğinizde, en son teknoloji ekipmanlar kullanarak çalışmalar başlatılır ve otomobilinizin mekanik ve elektronik sistemlerinin tümü gözden geçirilir. Kalifiye teknisyenlerimiz, otomobillerimiz için özel tasarlanmış ekipmanlar ile yalnızca orijinal Jaguar parçalarını ve aksesuarlarını kullanır.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU

Jaguar’ınızın modeli, yaşı ne olursa olsun tüm bakım onarım işlemleri için işinde uzman teknisyenler, son teknoloji ekipman ve orijinal yedek parça güvencesi sadece Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Servisleri'nde.

SERVİS RANDEVUNUZU ALIN
ORİJİNAL JAGUAR PARÇALARI
Orijinal Jaguar Parçaları kullanarak gerçek Jaguar deneyimini yaşamayı sürdürün.
DAHA FAZLA BILGI
ONLINE SERVİS GEÇMİŞİ
Servis geçmişinize istediğiniz zaman, istediğiniz yerden erişim sağlayın.
DAHA FAZLA BILGI
DEF'İN BAKIMI

AB yönetmeliği uyarınca bu sıvı olmaksızın otomobilinizi çalıştıramayacağınız için Jaguar'ınızın DEF deposunu her zaman dolu tutmanız önemlidir. Otomobilinizin mesaj merkezi DEF seviyesi azaldığında sizi önceden uyarır ve yeniden doldurmak üzere size yeterli zaman tanır. Jaguar Yetkili Satıcınız/Yetkili Servisiniz de planlı bakım işleminin bir parçası olarak depoyu yeniden doldurur.

BİR YETKİLİ SATICI BULUN
JAGUAR CARE
Otomobiliniz fabrikadan çıktıktan sonra bile, yüksek kalitenin sağlanması için titizlikle takip edilir. Jaguar Care, aracınızı sorunsuz şekilde kullanabilmeniz için 3 yıl boyunca kilometre sınırı olmaksızın periyodik bakım sağlar.
DAHA FAZLA BİLGİ
FİLO VE TİCARİ ARAÇ SATIŞ SONRASI
Satış sonrasında da her zaman işimizin başındayız; böylece siz de işlerinizi aksatmadan yürütebilirsiniz. Jaguar’ın Yetkili Satıcı ağı, ticari kullanıcıların ihtiyaçlarını anlar ve yaşadığınız aksaklığı minimum seviyeye indirmek için tasarlanmış bir dizi hizmet sunar.
DAHA FAZLA BİLGİ
CASTROL
Castrol® Jaguar'ın global motor yağı çözüm ortağıdır. Böylece her yeni Jaguar motoru içinde Castrol ürünleri kullanılarak üretilir. Jaguar araç sahipleri, bu ortaklık ile birlikte ayrıca bakım ve servis sırasında da Jaguar'ın talep ettiği kalitede yağı kullanmış olurlar.
DAHA FAZLA BİLGİ
EURO 6

Dİzel motorlar ve seçİmlİ katalİtİk İndİrgeme: DEF nedİr, nasil yenİden doldurulur ve sik sorulan sorular

DAHA FAZLA BILGI
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
KULLANıCı KıLAVUZLARı
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.