FİLO VE TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI
FİLO VE TİCARİ ARAÇLAR SATIŞ SONRASI

Seçtiğiniz Jaguar hangisi olursa olsun, olağanüstü düzeyde kapasiteli ve güvenilir olacaktır. Jaguar filonuzu nasıl destekleyebileceğimize ilişkin daha fazla bilgi edinmek için işletme sahipleri ve filo müdürlerine özel girişimleri keşfedin.

BİR YETKİLİ SATICI BULUN
SABİT FİYATLI SERVİS PLANLARI - FİLO MALİYETLERİNİ ÖNGÖRME

Jaguar Servis Planları, işçilik ve yağ ücretlerini bugünün fiyatlarından sabitleyerek seçtiğiniz plan boyunca rutin servis maliyetlerini kapsar. Otomobilinizin en iyi performansını gösterebilmek için alması gereken bakımı aldığını her zaman bilirsiniz ve bu sırada kaliteden ödün vermeksizin satın alma maliyetinden tasarruf sağlarsınız.

JAGUAR DESTEĞİ

Jaguar Assistance özellikle Jaguar sürücüleri için tasarlanmış, içinizin rahat olmasını sağlayacak kapsamlı bir destek programıdır. Program, arıza veya kaza nedeniyle yolda kalmadan delinmeler gibi küçük ölçekli durumlara kadar ulaşımla ilgili tüm acil durumlarda, eksiksiz ve sınıfının en iyisi desteği sağlar. Jaguar Desteğinin avantajlarından Üretici Garantisi dönemi boyunca, 3 yıl süreyle yararlanabilirsiniz.

ÜRETİCİ GARANTİSİ – KAPSAMLI KORUMA

Jaguar’ınız mühendislik, tasarım ve gelişimi bir araya getirir. İlk üç yıl içinde bir üretim hatası nedeniyle onarım veya değişim gerekmesi halinde, çalışma herhangi bir Onaylı Yetkili Satıcı veya Servis Merkezi tarafından, ücretsiz gerçekleştirilecektir. Tüm onarımlar, Onaylı Teknisyenler tarafından ve yalnızca Jaguar Orijinal Parçaları takılarak gerçekleştirilir. Aynı şekilde bu uzmanlık ve koruma, otomobilinizin her zaman yetkin ellerde olduğu konusunda garanti verir.

İKAME ARAÇ / TESLİM ALMA VE TESLİMAT

Jaguar’ın yetkili servis ağı, yaşadığınız kesintiyi minimum seviyeye çekmek amacıyla bir dizi ikame otomobil sunar. Yetkili satıcılar evinizden veya ofisinizden aracınızı teslim alabilir, bu noktalara teslim edebilir veya alternatif olarak bir ikame araç sağlayabilir*.

BİR YETKİLİ SATICI BULUN
EMİN ELLERDE

Tüm çalışmalarınız, kolayca hallolur. Jaguar Onaylı Servis Merkezlerimizi kullanarak tüm işlerinizin zamanında ve düzenli şekilde yapıldığından emin olun. Jaguar Onaylı Servis Merkezlerimizdeki çalışanlar, aracınızım kusursuz halde kalmasını sağlamak için gerekli eğitime, donanıma ve orijinal Jaguar parçalarına sahiptir.

3 YILLIK GARANTİMİZ KAPSAMINDA

Jaguar’ınızda üretim hatasına sahip bir parça bulunuyorsa bu parça, size en yakın Onaylı Servis Merkezinde kayıtsız şartsız ve ücretsiz olarak onarılır ve değiştirilir.

Lastikleriniz üretici garantisi kapsamı altında olduğundan Jaguar kapsamı dışındadır; ancak yine de ihtiyacınız olması halinde bu konuda bir talep oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
KULLANıCı KıLAVUZLARı
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.

HÜKÜM VE KOŞULLAR

*İkame hizmeti müsaitliğe ve rezervasyona tabiidir. Ayrıntılı bilgi için yetkili satıcınızla iletişime geçin.