GARANTİ
GARANTİ

Otomobilinizi satın aldıktan sonra da aldığınız keyfin ve heyecanın uzun süre devam etmesi beklenir. Borusan Otomotiv Yetkili Satıcıları'nın sunduğu garanti olanakları her zaman yanınızdadır. Aracınızın mekanik garantisi, 3 yıl/100.000 km'dir. Aracınızın parça garantisi kilometre sınırı olmaksızın 2 yıldır. Ayrıca boya garantisi kilometre sınırı olmaksızın 3, paslanmaya karşı gövde garantisi ise yine kilometre sınırı olmaksızın 6 yıl olarak belirlenmiştir.

Önemli Notlar

Garanti hizmetleri ancak Yetkili Servisler'de verilmektedir.
Garanti başlangıcı yeni/sıfır aracın teslimi ile başlar.
Kaporta ve boya garantisi kaporta ve gövde kontrolünün üretici standartlarında ve zamanında yaptırılması halinde geçerlidir.

Yasal ve Özel garanti şartlarından azami surette yararlanabilmek için otomobilin tanıtma, kullanma ve bakım kılavuzlarında belirtilen kullanım kurallarına uyulması, öngörülen periyodik bakım ve onarımlarını gereken zamanlarda ve üretici firma standartlarına uygun olarak yapılmış olması ve bu işlemlerinde kayıt olarak belgelenmesi büyük önem taşımaktadır.

Yukarıda bilgisi verilen yasal ve özel garantiler, ancak Borusan Otomotiv tarafından ithal edilen Jaguar otomobiller için söz konusu olmaktadır. Garanti ile ilgili diğer önemli husus ve ayrıntıları aracınızın Garanti Belgesi’nde yer almaktadır.

JAGUAR’INIZIN BİTMEK BİLMEYEN AYRICALIĞI: GARANTİ PLUS
Garanti Plus ile Jaguar'ınızın 3 yıl olan standart garantisini 120.000 km'ye kadar +1 yıl veya +2 yıl uzatmanın ayrıcalığını yaşayın.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR YOL YARDIM
Jaguar Yol Yardım, Jaguar sahiplerinin içinin rahat etmesini sağlamayı amaçlayan kapsamlı bir programdır. Program, otomobilin arıza sonucu çalışmaz hale gelmesinde acil durumda Yol Yardım sunar.
DAHA FAZLA BİLGİ
ONLINE SERVİS RANDEVUSU
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
BROŞÜRÜ YÜKLEYİN
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.
BİZİMLE BAĞLANTIYA GEÇİN
Jaguar hakkında yakınınızdaki yetkili satıcıdan bilgi alın.