S: DEF SEVİYEMİ NASIL KONTROL EDEBİLİRİM?

Bir sonraki DEF dolum işlemine kadar kalan mesafe, gösterge panelindeki mesaj merkezinden istendiği zaman görüntülenebilir*.

Aşağıdaki kolay adımları izleyin:

1. Kontağı çevirin fakat motoru çalıştırmayın (Otomobilin içinde geçerli bir akıllı anahtar olup olmadığını kontrol edin ve fren pedalına basılmadığından emin olun. Gösterge paneli uyarı ışıkları yanana kadar motor START/STOP düğmesini basılı tutun)

2. Ana menüye erişmek için direksiyon kumandası üzerindeki OK düğmesine basın (Bazı modellerde Sürücü Destek görüntülenene kadar art arda OK düğmesine basın.)

3. Direksiyon kumandası üzerindeki ok düğmelerini kullanarak menüde aşağıya doğru ilerleyin ve Vehicle Info (Otomobil Bilgileri) öğesini vurgulu hale getirin

4. Seçimi onaylamak için OK düğmesine basın

5. Dizel Egzoz Sıvısı öğesini vurgulu hale getirmek için aşağı doğru ilerleyin (Bazı modellerde bu Next Service (Sonraki Servis) olarak görüntülenir)

6. Seçimi onaylamak için OK düğmesine basın. Dizel Egzoz Sıvısı aralığı görüntülenir.

* Tüm otomobillerde yukarıdaki bilgilerin görüntülenmesini sağlayacak donanım olmayabilir. Net bilgi için Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcıları ve Yetkili Servisleri ile temasa geçin.

GERİ DÖN