Google+
Skip primary navigation
Skip primary navigation

AMSTERDAM'DA DÜNYA PRÖMİYERİ

İngiliz/Kosovalı solist-şarkı yazarı Dua Lipa tamamen yeni bir teknoloji ile yeni parçası için Jaguar’la işbirliği kurdu. Dua Lipa, kullanmış olduğu I-PACE’e ait sürüş verileri ile Jaguar’ın yenilikçi yazılımını kullanarak en son parçası “Want To” için özel bir remix hazırladı. Dua Lipa’nın Amsterdam’daki özel bir konserde gerçekleştirdiği tanıtımın ardından parça, müzik tarihinin en çok remix yapılan şarkısı oldu.

Ritmi birlikte belirliyoruz. Siz de bunun bir parçası olun.

Yeni gelişmeleri öğrenmek için Jaguar sosyal medya kanallarımızı takip edin.

GALERİYİ İNCELEYİN

Yeni tarzda bir parça

Müzik her sürüş deneyimini kişisel ve benzersiz kılar. Dua Lipa’yla yaptığımız işbirliği sayesinde bunu bir adım daha ileri taşıyoruz. Sanatçı, Jaguar’ın özel yazılımını kullanarak son şarkısı “Want To” için Jaguar I-PACE sürüşüyle özel bir remix yaptı. Jaguar I-PACE, akıllı sensörlerinden hızlanmasına ve elektrik enerjisi tüketimine kadar Dua Lipa’nın sürüş tarzını kaydetti. I-PACE ile sürüş sonrası elde edilen veriler parçanın düzenlenmesi için kullanıldı.

Siz de remix yapmak ister misiniz?

Doğru algoritmaya sahipseniz ritme ihtiyacınız yok.

Şimdi dünyadaki tüm takipçilerimizi araç kullanım tarzından ve dinledikleri şarkılardan yararlanarak kendi remixlerini yapmaya davet ediyoruz.

Hip-hop’tan, dans müziği, orkestra, pop müzik ve bas-davul’a kadar çok çeşitli tarzlardan oluşan ve birden fazla tempo ve versiyonda bir milyonun üzerinde farklı remix yapabilmek mümkün.

Birkaç tıklamayla siz de eserinizi dünyayla paylaşabilirsiniz. #thepace etiketini kullandığınızdan emin olun

KENDİ REMIXİNİZİ HEMEN YARATIN

ELEKTRİK DEVRİMİ

Elektrikli otomobil üretiminin temelinde mobiliteyi daha sürdürülebilir bir hale getirme isteği ve ihtiyacı yatıyor. Elektrikli otomobiller, egzoz çıkışı emisyonunu ve gürültüyü azaltarak sokaklarımızı hepimiz için daha sağlıklı ve daha sessiz hale getirecek.

eROAD

Elektrikli mobilitenin başarısı, iyi geliştirilmiş bir şarj altyapısına dayanıyor. Elektrikli Otomobil sahipleri, ev veya sokakta şarja ek olarak, yakında bataryalarını süpermarkette, ofiste veya spor salonlarında şarj edebilecek.

PACE AİLESİ İLE TANIŞIN

Jaguar’ın özünü içeren PACE Ailesi, pratiklik ile birleşerek eşi benzeri olmayan bir SUV serisini oluşturur. Her bir PACE modeli, kendi karakterini ve özünü yansıtan en son teknolojileri ve yenilikleri içerir.

Jaguar I-PACE

JAGUAR I-PACE

Jaguar'ın ilk tamamen elektrikli performans SUV'u ile tanışın. Her Jaguar modeli gibi, yolda benzersiz bir sürüş hissi sunar. Tamamen elektrikli olması bu sürüş hissini hiç değiştirmedi. Bekleyeceğiniz üzere, kapasite veya performanstan taviz verilmedi. Her yönüyle yeniden tasarlanan yeni Jaguar I PACE, tam bir Bataryalı Elektrikli Araçtır (BEV). Heyecan verici görünümü ve sürüş hissi ile Jaguar I PACE, gerçek bir tamamen elektrikli performans SUV'udur.

Jaguar E-PACE

JAGUAR E-PACE

E PACE, Jaguar'ın ilk kompakt SUV'udur. Bu becerikli, iyi tasarlanmış araç, etkileyici görünüm, çeviklik ve dinamik sürüşü eşsiz bir şekilde bir araya getirir. Aile odaklı iç tasarımın merkezinde yer alan sürücü odaklı kokpit ile E PACE, Jaguar'ın bilinen keyifli performansına günlük bir kullanışlılık katıyor. Daha önce hiç bu şekilde kompakt bir SUV sunulmadı.

Jaguar F-PACE

JAGUAR F-PACE

Lüks performans SUV'umuz, sportif kullanım ve etkileyici görünümü günlük kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiriyor. Teknolojik açıdan her yönüyle gelişmiş olan F PACE, güvenli, bağlantılı ve keyifli bir yolculuk sunar. Becerikli bir performans SUV'unun standartlarını belirler ve siz ve aileniz için olağanüstü bir günlük sürüş keyfi sunar.