JAGUAR E‑TYPE ZERO

Dünyadaki en güzel elektrikli otomobile sahip olun.

Nefes kesici konsept versiyonunun başarısını devam ettirerek ve mükemmel geçmişini elektrikli bir geleceğe doğru taşıyarak Jaguar E-TYPE Zero modelimizin üretim planlarını bildirmekten ötürü son derece memnunuz.

1961’de Jaguar E-TYPE, spor otomobil performansı ile kaliteli stil arasında kurduğu dengeyle kuralları yeniden yazdı. Bugün tamamen fabrikada restore edilmiş ve dönüştürülmüş bir orijinal E-TYPE olan Jaguar E-TYPE Zero, 1960’lar ikonumuzun ruhunu sıfır emisyon üreten güç aktarım elemanı teknolojisi ile bir araya getiriyor.

Dünyanın en güzel elektrikli otomobiline sahip olmak ister misiniz? Hemen bizimle iletişime geçin.

BİR İKONUN SAFLIĞININ KORUNMASI

Jaguar Classic’te ufukta çok özel bir gelişme var. Çevre bilincinin gitgide arttığı günümüz dünyasında, çok yakında orijinal Jaguar E-TYPE’ların görünüm, kullanım ve performansını koruyan ve sıfır egzoz emisyonu üreten elektrikli güç aktarım elemanları sunmaya başlayacağız.

Bu dönüşümler tamamen geri alınabilir olacak ve her 6 silindirli Jaguar E-TYPE motoruna uygulanabilecek.

ÖZEL ELEKTRİKLİ GÜÇ AKTARIM ELEMANLARI
Tamamen elektrikli lityum iyon güç aktarım elemanı, orijinal Jaguar sıralı altı silindir motorla aynı boyuttadır ve ideal ağırlık dağılımı ve kullanım için aynı yerde konumlandırılmıştır. Sofistike tek-ileri azaltma vitesi, mümkün olan en küçük ayak iziyle maksimum güç üretmeye yardımcı olur.
JAGUAR I-PACE’DEN İLHAM ALAN PERFORMANS
Restorasyon uzmanlığımızı Jaguar I-PACE’in ileri teknolojisi ile bir araya getiren Jaguar E-TYPE Zero, ödün vermeyen bir performans sunar. Konsept otomobilimiz, 0’dan 62 mph’ye 7 saniyeden kısa bir sürede hızlanır. Ayrıca değişmeyen ön-arka ağırlık dağılımı sayesinde tıpkı orijinal model gibi kullanılır ve fren yapar.
ZAMANA MEYDAN OKUYAN STİL AKILLI TEKNOLOJİYLE BULUŞUYOR
Jaguar E‑TYPE Concept Zero, ileri teknolojili güç aktarım elemanı, modifiye edilmiş cihazlar ve verimli LED farların yanı sıra sürücülere 1960’lar stili orijinal iç tasarımı tamamlayacak opsiyonel dokunmatik ekranlı haber/eğlence sistemi ile benzersiz bir olanak sunuyor. Bu, geleneksel işçilik ve modernliğin mükemmel bir birleşimidir.
JAGUAR E-TYPE’I ELEKTRİKLİ HALE GETİRMEK İSTER MİSİNİZ?

Jaguar E‑TYPE Zero satın almak veya Classic Works tesisimizde mevcut Jaguar E‑TYPE otomobilinize elektrikli güç aktarım elemanı taktırmak için lütfen uzman ekibimizle iletişime geçin.


Bizi +44 (0) 203 601 1255 numaralı telefondan arayabilirsiniz
Veya zero@jaguarlandrover.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz

JAGUAR E-BÜLTENİ
Eşsiz tasarım ve yapısıyla standartları hep zirvede tutan Jaguar'dan en son haberler, özel teklifler ve yeni ürün bilgilendirmelerinden Jaguar E-Bülteni ile önce siz haberdar olabilirsinizst Jaguar news.
BİZE ULAŞIN
Jaguar ve Jaguar modelleri hakkında her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın