CLASSIC EXPERIENCES

Classic Experiences, Jaguar meraklılarına göz alıcı, tarihi konumlarda çok sayıda klasik Jaguar'ı kullanma imkanı sağlar.

JAGUAR CLASSIC SÜRÜŞ DENEYİMLERİ
Bir dizi Classic Experiences seçeneğinden birini tercih edin ve geçmişi günümüzde yaşayın. Tam gün paketlerimize, ileri teknolojili Classic Works tesislerimizde bir sahne arkası turu ve bire bir sürüş eğitimi dahildir. Yarım günlük ve 1 saatlik eğitimlerimiz, özel deneme pistlerinde gerçekleştirilir ve Classic otomobillerimizi gerçek anlamda test edebilmenizi sağlar.
Rezervasyon yapın
JAGUAR CLASSIC WORKS TURU
Jaguar’ın ürettiği ve temsil ettiği her şeyi sergileyen yeni tesisimiz ile otomobillerimizi beğeninize sunuyoruz. Classic Works Turu, nadir bulunan Lightweight E‑TYPE ve XKSS modelleri, XJ220 servis alanı, Jaguar E-TYPE ve Reborn modellerinin yanı sıra Classic Koleksiyonunun tamamına ayrıcalıklı erişim sunar. Gerçek anlamda benzersiz bir deneyim sunan bu tur, ikonik markanın hem mirasına hem de geleceğine ve ürünlerinin nasıl korunduğuna dair bir anlayış sunar.
DAHA FAZLA BİLGİ
JAGUAR CLASSIC CHALLENGE
Jaguar Classic Challenge, 1966 öncesi ikonik Jaguar modellerine yönelik, yeni ve heyecan verici bir yarış serisidir.
DAHA FAZLA BİLGİ
CLASSIC KOLEKSİYONU
İkonik Jaguar XKSS’nin tasarımı, duygusu ve heyecanından ilham alan yeni koleksiyon ürünlerimizi satın alın.
KEŞFEDİN
JAGUAR CLASSIC

Jaguar Classic’te motor mirasımızı gelecek nesiller için korumak ve yenilemek üzere çalışıyoruz. Ayrıca, klasik Jaguar otomobillerini gelecek yıllarda keyifle kullanabilmeniz için ve bu modellerin muhteşem geçmişini mümkün olan en iyi gelecekle taçlandırabilmek için restorasyon, bakım ve koruma çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

ÖZGÜN OTOMOBİLLER
Series 1 E-TYPE gibi limited edition Classic Jaguar otomobilleri titizlikle yeniden yapılandırılıyor, ikonik Lightweight E-TYPE ve efsanevi XKSS gibi yeni orijinal modeller üretiliyor ve geçmiş günümüze taşınıyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
ARAÇ SAHİBİNE YÖNELİK HİZMETLER
Uzman mühendisler ve tarihi otomobil uzmanlarına sahip tesisimizde, ne kadar eski olursa olsun tüm Classic Jaguar modelleri için orijinal garantili servis, restorasyon ve satış destek hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
ORİJİNAL PARÇALAR
Dünyanın dört bir yanındaki binlerce kullanıcıya orijinal Classic Jaguar parçaları sunuyoruz. Jaguar Orijinal Yedek Parçaların esas amacı, eski otomobillere değer veren kullanıcılarımıza en yüksek seviyede servis ve kaliteli orijinal ürünler sunmaktır.
DAHA FAZLA BİLGİ
CLASSIC WORKS TESİSİ
Yeni Jaguar Classic Works tesisimizi tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Uzman mühendislerimiz ve tarihi otomobil uzmanlarımız ile restorasyon tesislerimizde en kaliteli çalışmaları sunmayı amaçlıyoruz.
DAHA FAZLA BİLGİ
BENİ BİLGİLENDİRİN
İletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve indirin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın