FÜTÜRİSTİK BİR SERGİ OLARAK OTOMOBİL FUARLARI

07.01.2016

<center>GELECEKLE İLGİLİ EN HEYECAN VERİCİ BİLGİLERİ ALABİLECEĞİNİZ VE EN YENİ JAGUAR MODELLERİNİ YAKINDAN TANIYABİLECEĞİNİZ SİHİRLİ BİR DÜNYA...</center>

Bir otomobil tutkunu, otomobil fuarından içeri girdiği an muhteşem bir dünyaya geldiğini ve öğreneceği tonlarca bilgiyle, deneyebileceği yüzlerce arabayla karşılaşacağını bilir. Otomobil fuarları, dünyada hala en ciddi prodüksiyona ve organizasyona sahip fuarları oluşturuyor. Dünyanın en önde gelen fuarlarında, Jaguar her zaman en özel marka olarak ağırlanıyor. İster koleksiyoner olup klasik araba peşinde olun isterseniz de yeni teknolojilerin arabalara yansımalarını yakından takip etmeyi hedefleyin, hiç fark etmez. Otomobil fuarları, gelecekle ilgili en güzel bilgileri alabileceğiniz, aynı zamanda yeni alacağınız Jaguar’ı yakından deneyebileceğiniz yerler. İşte mutlaka görmeniz gereken 5 otomobil fuarı;

Frankfurt Internationale Automobil-Ausstellung
Alman mühendisliğinin üstün yeteneği göz ardı edilemez. Otomobil dünyasının nabzını tutan Almanya, tüm dünyadan otomobil markalarını ağırlıyor. İki yılda bir, eylül sonunda düzenlenen Frankfurt Otomobil Fuarı, dünyanın en büyük otomobil fuarı olarak da biliniyor. Oldukça büyük bir alana kurulan fuar, bir otomobil tutkununun asla ayrılmak istemeyeceği kadar özel ve dinamik.
Paris Mondial de l’Automobile
Eğer Frankfurt’ta fuar düzenlenmiyorsa, Paris’te düzenlenen otomobil fuarı dünyanın en büyük otomobil fuarı unvanını kazanıyor. Sergilenen araçları incelerken saatin nasıl geçtiğini anlamayacağınız ve bin bir çeşit özel eğlencenin düzenlendiği Paris Mondial de l’Automobile, düzenlendiği yıllarda 1.2 milyon ziyaretçiye ulaşıyor.
The Geneva Motor Show
Her yıl mart ayında İsviçre’nin Cenevre şehrinde düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl 700 bin kişinin ziyaret ettiği Cenevre Fuarı, İsviçre’nin bir otomobil markası olmadığı için her markayı eşit şartlar altında ağırlıyor. Objektif bir sunum görmek ve geleceğin arabalarını yakından tanımak isteyenler için en uygun otomobil fuarı diyebiliriz. Ayrıca, Cenevre dünyanın en özel şehirlerinin başında geliyor.
The Detroit Auto Show
Kuzey Amerika’nın uluslararası otomobil fuarı olan The Detroit Auto Show, dünyanın en özel fuarlarından biri olma özelliğini taşıyor. Yılda neredeyse 800 bin kişinin katılım gösterdiği The Detroit Auto Show, Jaguar’ın en yeni tasarım ve gelişimini görmeniz için harika bir yer.
The Beijing International Automotive Exhibition
Teknoloji ve Uzak Doğu kültürünün buluştuğu The Beijing International Automotive Exhibition, 1990 yılından beri iki yılda bir düzenleniyor. Tüm dünyanın gözünü üzerine çeken fuar, otomobil sektörü için büyük önem taşıyor. Hem klasik Jaguarları Pekin’i yakından tanımanız için de harika bir şans.
HIZLI BAĞLANTILAR
Jaguar E-BÜLTENİ
Haberler
JAGUAR ELEKTRİKLİ ARAÇ DÜNYASI