ARAÇ İÇİ TEKNOLOJİSİ

Jaguar F-PACE’in gelişmiş teknolojisi, sürüş deneyimini artıran ve tüm yolcuların güvenliğini sağlayan bir dizi sistem sunar.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar modeli seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
INCONTROL
10” TOUCH PRO
HER JAGUAR F-PACE’TE STANDARTTIR

Touch Pro'un1 yeni nesil donanımı ve yazılım geliştirmeleri Jaguar F-PACE’in bağlantı ve eğlence özelliklerini en üst seviyeye çıkarır.

•Dokunma, kaydırma ve iki parmakla yakınlaştırma/uzaklaştırma gibi hareketleri algılayan ve özelleştirilebilir ana ekrana sahip 10 inç Dokunmatik ekran
• 5 inç Merkezi TFT Ekranlı2 Gösterge Grubu
• Jaguar Ses Sistemi2
• AM/FM Radyo, Bluetooth® ve 2 x USB bağlantıları
DUAL VIEW
Dual View 3ön yolcu ve sürücünün aynı 10 inç Dokunmatik ekranda farklı medya formatlarının keyfini çıkarmasını sağlar. Örneğin, sürücü navigasyonu görüntülerken öndeki yolcu film izleyebilir (filmin sesini kablosuz kulaklıklar yardımıyla dinler).
İLAVE INCONTROL TEKNOLOJİLERİ
TRAFİK İŞARETİ TANIMA VE ADAPTİF HIZ SINIRLAYICI
Traffic Sign Recognition6 keeps you informed and aware on the road, by displaying speed limits and no overtaking signs in the instrument cluster, where they can easily be seen. Adaptive Speed Limiter uses Traffic Sign Recognition information to adjust your vehicle's speed accordingly by using the cruise control system.
FİLMİ İZLEYİN
yt:1FhPoWvXtAE
HABER/EĞLENCE
HEAD-UP DISPLAY
Opsiyonel Head-up Display (HUD)8 hız, vites konumu ve navigasyon talimatları dahil olmak üzere otomobile ilişkin temel bilgileri ön cama yansıtır. Yüksek çözünürlüklü net renkli grafiklerle tüm sürücü girişlerini ve bilgileri kolaylıkla görebilmenizi sağlar.
MERIDIAN<sup>TM</sup> AUDIO
Meridian tarafından sunulan ses sistemleri ve gelişmiş dijital sinyal işleme algoritmaları her müzik parçasının ritminin, etkisinin ve zamanlamasının olması gereken şekilde sunulmasını mümkün kılar. Subwoofer ve 10 hoparlörlü 380W gücünde opsiyonel Meridian™ Ses Sistemi9 veya subwoofer ve 16 hoparlörlü 825W Meridian™ Surround Ses Sistemi9 arasından seçim yapabilirsiniz.

Jaguar F-PACE heyecan verici sürüşü, kullanışlılık ve verimlilikle bir araya getiren bir performans SUV’udur. Konfigüratörümüz ile kendi Jaguar F-PACE’inizi yaratın.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN

1Remote contains subscription services that can be extended after the initial term advised by your Jaguar Retailer. InControl features, options and their availability remain market dependent – check with your Jaguar Retailer for local market availability and full terms. Information and images displayed in relation to the InControl technology, including screens or sequences, are subject to software updates, version control and other system/visual changes depending on options selected. Mobile network connectivity cannot be guaranteed in all locations. InControl Apps and Remote App will need to be downloaded from the Apple/Play Store. Certain features require an appropriate SIM with a suitable data contract which will require further subscription after the initial term advised by your Retailer. All in-car features should be used by drivers only when safe for them to do so. Drivers must ensure they are in full control of the vehicle at all times. 
2Özellikler ve bulunabilirliği otomobilin teknik özelliklerine ve pazara göre farklılık gösterebilir. Daha fazla bilgi için lütfen en yakın Jaguar Yetkili Satıcısına danışın.
3Opsiyonel özelliktir; Navigation Pro, CD/DVD Çalar ve MeridianTM Ses Sistemi/MeridianTM Surround Ses Sistemi gereklidir
4Jaguar Optimised Assistance is a subscription service that can be extended after the initial term advised by your Jaguar Retailer. 
5Connect Pro requires Navigation Pro. Where Navigation Pro is selected, you must also select all the features in the Connect Pro. Please consult your Jaguar retailer for further details. Online functionality and Wi-Fi connectivity is dependent on the installation of a micro SIM with a suitable data contract. 
6Bulunabilirlik ve montaj işlemleri pazara bağlıdır. Yalnızca Navigation Pro’nun parçası olarak sunulur.
7In-car features should be used by drivers only when safe to do so. Drivers must ensure they are in full control of the vehicle at all times. 
8Güneş ışığını hafifletici ön camın takılı olmasını gerektirir.
9 Opsiyonel özellik.