İÇ TASARIM

Jaguar F-PACE'in iç tasarımı, en yeni çağdaş tasarımı sunmak üzere şıklığı ve sportifliği bir araya getirir.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun.

ARAÇLARI KARŞILAŞTIRIN Üç
Jaguar modeli seçin ve yan yana karşılaştırın
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA

Spor otomobil duygusunu daha fazla hissetmek için perfore tanecikli deriden opsiyonel Performance koltukları seçebilirsiniz. Ayarlanabilir yan destekler sizi sıkı bir şekilde yerinizde tutar ve çok daha yüksek seviyede yanal destek sunar. Jaguar F-PACE SVR’deki Performance koltuklar lozenge desenli ve baş dayamasında kabartma SVR logosuyla perfore Windsor deri döşemelidir.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
F-PACE SVR İÇ TASARIMI

F-PACE SVR’nin kabininin ve Performance koltuklarının merkezinde sürücü ve yolcular yer alır.

İÇ TASARIM
PERFORMANS

Light Oyster/Ebony, lozenge deseni, perfore Windsor deri Performance koltuklar2.

LÜKS

Siena Tan Perfore Windsor Deri Koltuklar

SPORT

Ebony/Pimento Tanecikli Deri Spor Koltuklar

MODELLER
F‑PACE 300 SPORT
YENİ F‑PACE 300 SPORT

Sarı kontrast dikiş F-PACE 300 SPORT'un iç tasarımı boyunca uzanarak alüminyum vites kanatçıklarıyla birlikte premium renkler ve sportif bir duruş sunar. Baş dayamalarındaki marka yazısı ve direksiyon üzerindeki 300 SPORT logosu otomobilin bireyselliğine işaret eder.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
F‑PACE CHEQUERED FLAG
YENİ F-PACE CHEQUERED FLAG

Cesur R-SPORT iç tasarımın deri kaplamaları F-PACE Chequered Flag markasını taşıyan metal kapı eşikleri ve Gözenekli Alüminyum kaplamalarla tamamlanır. Ortamınıza bağlı olarak iki etkileyici renk olarak Ebony ve Pimento veya Light Oyster kontrast dikişli Ebony arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
İÇ TASARIM ÖZELLİKLERİ

Sunulan çok sayıda seçenek ve kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bol miktarda alanla F-PACE’inizi daha fazla kişiselleştirebilirsiniz.

YAPILANDIRILABİLİR İÇ ORTAM AYDINLATMASI
Zengin bir görsel etki yaratan, tüm yolcular için samimi, rahatlatıcı bir atmosfer sunan opsiyonel Ayarlanabilir İç Mekan Aydınlatması3 ile kişiselleştirmeyi bir sonraki seviyeye taşıyın. Sistem, on farklı renk seçeneğiyle yumuşak ışık grupları sayesinde iç tasarımın en küçük detaylarını bile öne çıkarır. Jaguar F-PACE, her ruh haline uygun bir ortam yaratabilir.
ARKA ALAN
Arka kısımda, sırasıyla 944mm ve 65mm'lik bacak ve diz mesafesi bulunur. Burada üç yetişkin rahat bir şekilde oturabilir; ayrıca arka koltuklar da yalnızca bir düğme dokunuşuyla mükemmel oturma konumu sunabilen elektrikli yatırma4 özelliğine sahiptir.

Bu web sitesindeki filmin içeriğinde gösterilen otomobiller mevcut opsiyonel özellikleri ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen yerel Jaguar Yetkili Satıcınıza başvurun. .
FİLMİ İZLEYİN
yt:_BepWtrvQK8
PANORAMİK TAVAN
Sabit veya Kayar opsiyonel panoramik cam tavanlarımızdan5 birini seçerek Jaguar F-PACE’in iç tasarımını ışıkla doldurun ve ferahlık hissini artırın. Daha fazla gizlilik ve yoğun güneş ışığı altında aşırı ısıyı azaltmak için her panoramik tavanda standart olarak elektrikli güneşlik mevcuttur.

1Yalnızca Jaguar F-PACE R-Sport ve F-PACE S modellerinde sunulur.
2Yalnızca Jaguar F-PACE SVR’de sunulur.
3Bulunabilirlik ve montaj işlemleri pazara bağlıdır.
4Opsiyonel özellik. Jaguar F-PACE SVR modelinde yoktur.
5Panoramik cam tavanın montajı pazara ve modele bağlıdır.