OPSİYONLAR VE JAGUAR GEAR

Jaguar’ın olağanüstü opsiyonları ve Jaguar Gear ile dünyadaki en iyi Jaguar I-PACE modelini yaratabilirsiniz. Yani size özgü modeli.

FİLMİ İZLEYİN
ONLINE REZERVE EDIN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın

Jaguar I-PACE’nizi kendi zevkinize, yaşam stilinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirin. En sevilen seçenek ve aksesuarlar dört konfor paketinde bir araya getirildi: Dış Karbon Fiber Paketi, Black Dış Tasarım Paketi, Parlak Dış Tasarım Paketi ve Soğuk İklim Paketi.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKSESUAR BULUN
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

Bu dış tasarım paketleriyle Jaguar I-PACE tasarımına farklı bir hava katın.

KARBON FİBER DIŞ TASARIM PAKETİ 
BLACK DIŞ TASARIM PAKETİ 
PARLAK DIŞ TASARIM PAKETİ 
KARBON FİBER DIŞ TASARIM PAKETİ 

Bu Karbon Fiber öğelerle Jaguar I‑PACE’in yüksek performanslı doğasını sergileyin. Bu paket Gloss Black cam çerçeveler ve Karbon Fiber kaplama ızgara çerçeveleri, ayna kapakları ile gövde yan ve tampon öğelerini içerir.

BLACK DIŞ TASARIM PAKETİ 

Gloss Black öğelerle Jaguar I-PACE’in bakışları üzerinde toplayan görünümüne biraz gizlilik katın. Bu pakette Gloss Black yan cam çerçeveleri ve Gloss Black ızgara ile Gloss Black çerçeve yer alır. Siyah arma, tüm görünümü tamamlar. 

PARLAK DIŞ TASARIM PAKETİ 

Jaguar I-PACE’in lüks karakterinin parlak bir örneği. Bu paket ızgara pimleri, ayna kapakları, cam çerçeveleri ve arka difüzördeki Krom kaplamaları içerir.

SOĞUK İKLİM PAKETİ

Bu pakette ısıtmalı su püskürtücüler, ısıtmalı ön cam ve ısıtmalı direksiyon yer alır.

JAGUAR AKSESUARLARINDAN TERCİHİNİZİ YAPIN 

Jaguar I-PACE’inizi kişiselleştirin ve yaşam tarzınıza uygun aksesuarları bulun.

KARBON FİBER IZGARA ÇERÇEVESİ
Çapraz dokumalı, Parlak cilalı, büyüleyici, kaliteli Karbon Fiber ön ızgara çerçevesi premium bir dış tasarım stili yaratır ve Jaguar I-PACE’in dinamik kapasitesini ve performanstan ilham alan tarzını öne çıkarır.
KARBON FİBER AYNA KAPAKLARI
Çapraz dokumalı ve parlak cilalı kaliteli karbon fiber ayna kapakları, karbon fiberin ağırlık açısından sunduğu avantajlarla birlikte, performanstan ilham alan bir stil sunar.
SIÇRAMA KORUYUCULARI 
Jaguar markalı ön ve arka sıçrama koruyucuları otomobilinizin çizgilerini tamamlar, sıçramaları azaltır ve kir ve sıçrayan taşlara karşı koruma sağlar. 
SPOR PEDAL KAPAKLARI 
Paslanmaz çelik ve kauçuktan üretilen Pedal Kiti modern, sportif bir görünüm için mevcut pedalların üzerine sıkı şekilde oturur.
PANORAMİK TAVAN/GÜNEŞLİK
İki parçalı panoramik tavan/güneşlik, ızgaralı kumaşı ve tel çerçevesiyle kolay monte edilir ve klipsli özelliğiyle kolaylıkla sökülebilir. Sıcağa ve UV ışınlarına karşı koruma sağlayarak kabin içerisinde konforlu bir deneyim yaşatır. Kullanılmadığında yük alanında saklanır.  
LÜKS HALI PASPASLAR
Lüks, özel üretilmiş ön paspaslar, kabartma Jaguar logosuna ve nubuk kenar kısma sahiptir. Premium paspaslar, iç tasarımı şık bir şekilde tamamlar.
CLICK AND GO ÜRÜN YELPAZESİ
Click and Go ön koltuk baş dayamalarının arka kısmına takılan, kompakt bir saklama sistemidir. Giysilerinizin kırışmasını önleyen, baş dayamasına monte edilen giysi askısı içerir. Arka bölümde eğlenceye yönelik olarak çıkarılabilir bir tablet tutucu da çeşitli açılarda kolaylıkla yerleştirilebilir. Click and Hook, çantalar gibi eşyaların asılması için ekstra saklama alanı sunan genel kullanıma uygun bir kancadır.
FİLMİ İZLEYİN
yt:-pU4Gc6QHZw
LUGGAGE COMPARTMENT COLLAPSIBLE ORGANISER
İki dayanıklı kayışla sabitlenen katlanabilir bagaj bölmesi düzenleyici, yolculuk sırasında eşyaların yerinde kalmasını sağlar.
EVCİL HAYVAN PAKETİ
Evcil hayvanınız güvende ve mutlu olsun. Tam boy bölme yolcu bölmesini size ayırır, su geçirmez örtü veya sağlam kauçuk mat otomobilinizin yükleme alanını korur.
TAVAN KİRİŞLERİ
Kirişler çeşitli tavan taşıyıcı aksesuarlarının kullanılmasını sağlar. Jaguar I-PACE kirişleri, kirişlerin kolaylıkla araç kullanmadan takılıp sökülmesine olanak sağlayan yeni ve benzersiz bir hızlı bırakma mekanizması içerir.
SU SPORLARI EKİPMANI TAŞIYICI 
Kano veya yelkenli sörf dahil olmak üzere çeşitli su sporları ekipmanlarının taşınması için çok yönlü bir sistem.
ARKAYA MONTE EDİLEN BİSİKLET TAŞIYICI
Taşıyıcı başına bir bisiklet taşıyabilen, takılması kolay, arkaya monte edilen, kilitlenebilir bisiklet taşıyıcı. Maksimum üç taşıyıcı takılabilir.
FİLMİ İZLEYİN
yt:PdSCvWOxq6Y
ÇIKARILABİLİR ÇEKİ DEMİRİ 
Özel römork çekme sistemi, çıkarılabilir çeki topuzu ve römork donanımına erişime izin veren arka etekliği içerir. Kullanılmadığında römork çekme sistemini gizleyen temiz, düzgün görünümlü bir örtü oluşturur. 750 kg’a kadar römork çekme, 45 kg burun yükü kapasitesine sahiptir. Römork elektrik sistemi de dahildir. 
KİLİTLİ BİJONLAR - KROM
Jantlarınızı özel olarak tasarlanmış, yüksek güvenlikli Krom kilitli bijonlarla koruyun.
KAR ÇORABI KIŞ ÇEKİŞ YARDIMCISI 
Hafif kumaştan üretilen kar ve buzda çekiş yardımının takılması kolay ve çabuktur, saklanmak üzere kolaylıkla katlanır. Yalnızca ön tekerleklere takılması tavsiye edilir. 
KARDA ÇEKİŞ SİSTEMİ
Tutuş gücü yüksek kar zinciri çekiş sistemiyle karlı, çamurlu ve buzlu sürüş koşullarında mobiliteyi artırın. Yalnızca arka tekerleklere takılır.
JANT GÖBEĞİ ARMASI - İNGİLİZ BAYRAĞI
Jaguar logolu ayırt edici tek renkli göbek arması İngiliz Bayrağı deseni ile İngiliz havası yaratır..
STİL SAHİBİ SUPAP KAPAKLARI - İNGİLİZ BAYRAĞI 
Bu benzersiz özel üretim supap kapaklarıyla otomobilinizin jantlarına şık bir stil kazandırın.
STİL SAHİBİ SUPAP KAPAKLARI 
Bu özel supap kapaklarıyla otomobilinizin jantlarına şık bir stil kazandırın. 

Jaguar performansı, teknolojisi ve stilini heyecan verici şekilde bir araya getirin.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKSESUAR BULUN