OPSİYONLAR VE JAGUAR GEAR

Jaguar’ın olağanüstü opsiyonları ve Jaguar Gear ile dünyadaki en iyi Jaguar I-PACE modelini yaratabilirsiniz. Yani size özgü modeli.

FİLMİ İZLEYİN

Jaguar aksesuarlar, Jaguar I-PACE'inizi kendi zevkinize, yaşam stilinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirebilmenizi sağlar. En popüler özellikler üç paket halinde bir araya getirilmiştir: Dış Karbon Fiber Paketi, Siyah Dış Tasarım Paketi ve Soğuk İklim Paketi. Kendi Jaguar I-PACE'inizi tasarlayın ve tüm ürünleri görmek üzere online aksesuar kataloğuna göz atın.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKSESUAR BULUN
DIŞ TASARIM SEÇENEKLERİ

Bu dış tasarım paketleriyle Jaguar I-PACE tasarımına farklı bir hava katın.

KARBON FİBER DIŞ TASARIM PAKETİ

Bu Karbon Fiber kaplama öğeleriyle Jaguar I-PACE’in yüksek performanslı doğasını sergileyin. Bu paket Karbon Fiber ızgara çerçevesi, Karbon Fiber ayna kapakları ve gövdenin yan kısmı ve tamponlardaki Karbon Fiber öğeleri içerir.

BLACK DIŞ TASARIM PAKETİ

Gloss Black öğelerle Jaguar I-PACE’in bakışları üzerinde toplayan görünümüne gizlilik kazandırın. Bu pakette Gloss Black yan cam çerçeveleri ve Gloss Black ızgara ile Gloss Black çerçeve yer alır.

SOĞUK İKLİM PAKETİ

Bu pakette ısıtmalı su püskürtücüler, ısıtmalı ön cam ve ısıtmalı direksiyon yer alır.

JAGUAR GEAR TERCİHİNİZİ YAPIN

Jaguar I-PACE’inizi kişiselleştirin ve yaşam tarzınıza uygun aksesuarları bulun.

IŞIKLI JAGUAR ÖN IZGARA AMBLEMİ
Opsiyonel ışıklı ön ızgara amblemi büyüleyici bir dış tasarım stili yaratır. Amblem Jaguar I-PACE’in kilitleri açıldığında, otomobilin kapıları açıldığında ve iç mekan aydınlatması etkinleştiğinde yanar. Işık, otomobil çalıştırıldığında söner.
FİLMİ İZLEYİN
yt:I9eMF8H8v7w
KARBON FİBER IZGARA ÇERÇEVESİ
Çapraz dokumalı, Parlak cilalı, büyüleyici, kaliteli Karbon Fiber ön ızgara çerçevesi premium bir dış tasarım stili yaratır ve Jaguar I-PACE’in dinamik kapasitesini ve performanstan ilham alan tarzını öne çıkarır.
KARBON FİBER AYNA KAPAKLARI
Çapraz dokumalı ve parlak cilalı kaliteli karbon fiber ayna kapakları, karbon fiberin ağırlık açısından sunduğu avantajlarla birlikte, performanstan ilham alan bir stil sunar.
SPOR PEDALLAR
Paslanmaz çelik ve kauçuktan üretilen Pedal Kiti modern, sportif bir görünüm için mevcut pedalların üzerine sıkı şekilde oturur.
KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ IŞIKLI MARŞPİYELER
Sürücü veya yolcu kapıları için şık bir şekilde tasarlanmış paslanmaz çelik marşpiye kaplaması. Sürücü veya yolcu kapısı açıldığında aydınlatılır.
LÜKS HALI PASPASLAR
Lüks, özel üretilmiş ön paspaslar, kabartma Jaguar logosuna ve nubuk kenar kısma sahiptir. Premium paspaslar, iç tasarımı şık bir şekilde tamamlar.
CLICK AND GO ÜRÜN YELPAZESİ
Click and Go ön koltuk baş dayamalarının arka kısmına takılan, kompakt bir saklama sistemidir. Giysilerinizin kırışmasını önleyen, baş dayamasına monte edilen giysi askısı içerir. Arka bölümde eğlenceye yönelik olarak çıkarılabilir bir tablet tutucu da çeşitli açılarda kolaylıkla yerleştirilebilir. Click and Hook, çantalar gibi eşyaların asılması için ekstra saklama alanı sunan genel kullanıma uygun bir kancadır.
FİLMİ İZLEYİN
yt:-pU4Gc6QHZw
iPHONE® BAĞLANTISI VE ŞARJ YUVASI
Şarj sırasında telefonunuzu* görebileceğiniz şekilde tasarlanmış iPhone bağlantı ve şarj yuvası merkez konsoldaki bardak tutucu alanını kullanır. Bağlandığında iPhone’da yer alan medya öğelerine erişilebilir ve entegre otomobil içi haber/eğlence sistemi aracılığıyla kontrol edilebilme becerisine sahiptir.
*iPhone 5, 5c, 5s, 6, 6s, SE ve 7 modelleriyle kullanmaya uygundur. 6 Plus ve 7 Plus ile kullanmaya uygun değildir.
FİLMİ İZLEYİN
yt:FiDMk6BhKR4
EVCİL HAYVAN PAKETİ
Evcil hayvanınız güvende ve mutlu olsun. Tam boy bölme yolcu bölmesini size ayırır, su geçirmez örtü veya sağlam kauçuk mat otomobilinizin yükleme alanını korur.
TAVAN KİRİŞLERİ
Kirişler çeşitli tavan taşıyıcı aksesuarlarının kullanılmasını sağlar. Jaguar I-PACE kirişleri, kirişlerin kolaylıkla araç kullanmadan takılıp sökülmesine olanak sağlayan yeni ve benzersiz bir hızlı bırakma mekanizması içerir.
ARKAYA MONTE EDİLEN BİSİKLET TAŞIYICI
Taşıyıcı başına bir bisiklet taşıyabilen, takılması kolay, arkaya monte edilen, kilitlenebilir bisiklet taşıyıcı. Maksimum üç taşıyıcı takılabilir.
FİLMİ İZLEYİN
yt:PdSCvWOxq6Y
SU SPORLARI EKİPMANI TAŞIYICI
Sörf tahtası, kano veya rüzgar sörfü dahil olmak üzere çeşitli su sporları ekipmanlarının taşınması için çok yönlü bir sistem. Maksimum yük kapasitesi 65kg’dır.
ÇEKİ DEMİRİ
Özel römork çekme sistemi, sökülebilir çeki topuzu içerir. Maksimum 750 kg römork çekme, 45 kg burun yükü kapasitesine sahiptir. Römork elektrik sistemi de dahildir. Kit içinde benzersiz bir arka eteklik da mevcuttur. Bu eteklik römork donanımına erişmeye izin veren çıkarılabilir bir kapağa sahiptir. Kullanılmadığında römork çekme sistemini gizleyen temiz, düzgün görünümlü bir örtü oluşturur.
KİLİTLİ BİJONLAR - KROM
Jantlarınızı özel olarak tasarlanmış, yüksek güvenlikli Krom kilitli bijonlarla koruyun.
KAR ÇORABI KIŞ ÇEKİŞ YARDIMCISI
Hafif kumaştan, kar ve buzda çekiş yardımının takılması kolay ve çabuktur, saklanmak üzere kolaylıkla katlanır. Tüm dört tekerleğe takılması tavsiye edilir.
KARDA ÇEKİŞ SİSTEMİ
Tutuş gücü yüksek kar zinciri çekiş sistemiyle karlı, çamurlu ve buzlu sürüş koşullarında mobiliteyi artırın. Yalnızca arka tekerleklere takılır.
JANT GÖBEĞİ ARMASI - İNGİLİZ BAYRAĞI
Jaguar logolu ayırt edici tek renkli göbek arması İngiliz Bayrağı deseni ile İngiliz havası yaratır..
STİLİZE SUPAP KAPAKLARI - İNGİLİZ BAYRAĞI
Özel supap kapaklarıyla otomobilinizin jantlarına şık bir stil kazandırın.
STİLİZE SUPAP KAPAKLARI - JAGUAR 'GROWLER'
“Growler” mirasımızın önemli bir parçasıdır. Bu özel supap kapaklarıyla otomobilinizin jantlarına şık bir stil kazandırın.

Jaguar performansı, teknolojisi ve stilini heyecan verici şekilde bir araya getirin.

KENDİ ARACINIZI TASARLAYIN
AKSESUAR BULUN
ONLINE REZERVE EDIN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
TEST SÜRÜŞÜ İÇİN RANDEVU ALIN
Tercih edeceğiniz Borusan Otomotiv Jaguar Yetkili Satıcısı’nda test sürüşü ayarlayın
E-BROŞÜRLER
Jaguar araçları hakkında daha fazla bilgi
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın