İÇ TASARIM

XF’in iç tasarımı olağanüstü lüks seçenekler ve geniş bir alan sunar.

FİLMİ İZLEYİN

Bu web sitesindeki film içeriğinde gösterilen otomobiller kısa süre önce gerçekleştirilen yükseltme ve geliştirmeleri tam olarak yansıtmayabilir. En son teknik özellikler için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.

ONLINE REZERVE EDIN
Size en uygun aracı Jaguar Online Satış Platformunda inceleyin
OTOMOBİLLERİ KARŞILAŞTIRIN
Üç Jaguar otomobili seçin ve yan yana karşılaştırın
E-BROŞÜRLER
En yeni Jaguar broşürlerini görüntüleyin ve bilgisayarınıza yükleyin
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
MODERN İŞÇİLİK

XF’in iç tasarımında olağanüstü konfor ve rahatlık hissini yansıtacak şekilde titizlikle işlenmiş bir dizi modern malzeme sunulur.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
SÜRÜCÜ KOLTUĞUNA OTURDUĞUNUZDA

XF’in kapısını açtığınızda içerideki Start düğmesi anında tüm bakışları üzerine çeker. Yanıp sönen kalp atışlarıyla sürücü ve makine arasında duygusal bir bağ yaratılır. Dakikada 72 kez atan çift nabız bir jaguarın dinlenirkenki kalp atış hızıyla aynıdır. Start düğmesine bastığınızda XF uyanışa geçer. Mükemmel bir koreografiyle havalandırmalar dönerek açılır, modern Satin Black vites seçici1 yavaşça yükselir, motor kükremeye başlar. Tüm bunlar önünüzdeki yolculuğa dair ilham verici bir beklenti oluşturur.

MODELLER
YENİ XF CHEQUERED FLAG

Sürücü odaklı olarak üretildi. Tamamen deri iç mekandan Dark Hex Aluminium gösterge paneli kaplamasına kadar otomobilin tasarım estetiği Chequered Flag deneyimine bütünüyle girmenizi sağlar.

GALERİYİ GÖRÜNTÜLEYİN
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
EN KALİTELİ MALZEMELER
XF’in iç tasarımında kullanılan deri ve ahşap kaplamalar, temas edildiğinde lüks hissi uyandıracak şekilde titizlikle seçilmiştir. Kusursuz deri seçeneklerini tamamlamak üzere ister karbon fiber ister ahşap kaplama tercih ediyor olun, XF her zaman en iyi görünüme sahip olur ve en iyi hissi sunar.
TASARIM DETAYLARI
XF titiz bir işçilikle modern malzemeleri bir araya getiren bir dizi iç tasarım seçeneği sunar. Premium Windsor2 doku seçenek dahil çift dikişli, yumuşak deri, şık ahşap kaplamalar ve tercih ettiğiniz renkte kaliteli kumaşlarla tamamlanır.
KİŞİSELLEŞTİRME
Şık ve modern ahşap kaplamalar, kaliteli kumaş ve deri seçeneklerinden çeşitli renk kombinasyonlarına kadar kendi tarzınıza uygun bir XF yaratabilirsiniz. Hatta ışıklı kapı eşikleri için istediğiniz sözcükleri ekleyebilirsiniz.
KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN
RAHAT EDECEĞİNİZ BİR ALAN
XF'in kabininde lüksü, istediğiniz seçenekleri ve bolca alanı bir arada bulabilirsiniz. Arka kısımdaki geniş tavan ve diz boşluğu alanları yolcular için olağanüstü konfora katkıda bulunur. İç Ortam Aydınlatması XF’in atmosferini zenginleştirirken, LED okuma lambaları net bir kişisel aydınlatma sunar.

Jaguar'ın ödüllü modern tasarımı, gelişmiş sürüş dinamikleri ve en son teknoloji ürünü araç içi haber/eğlence sistemi XF’i rakiplerinden ayırır. Mükemmel bir XF yaratmak için tasarlayıcıyı kullanabilirsiniz.

KENDİ OTOMOBİLİNİZİ TASARLAYIN

1Yalnızca otomatik şanzıman.
2Bu özelliklerin kullanılabilirliği ve standart veya opsiyonel olarak sunulup sunulmadığı ülkeye göre değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için lütfen Jaguar Yetkili Satıcınızla bağlantıya geçin.
3Standart olarak Elektrikli Güneşlik içerir.