PARÇA VE AKSESUAR GARANTİSİ

Bu iki yıllık garanti ile birlikte herhangi bir parçanın veya aksesuarın onarımı veya değişimi gerektiğinde, tüm çalışmalar ücretsiz olarak, Jaguar Yetkili Servis tarafından gerçekleştirilir. Bu iki yıllık garanti, bir Jaguar Yetkili Satıcısı, Jaguar Yetkili Servisi veya Jaguar Yetkili Parça Distribütöründen satın alınan her orijinal parça veya aksesuarı kapsar.

YENİ BİR OTOMOBİLE TAKILAN AKSESUARLAR

Yeni otomobilinize bir Jaguar Yetkili Servisi tarafından takılan her orijinal Jaguar aksesuarı için, Otomobil Garantisinin kapsam şartları ve süresi geçerlidir. Otomobil, satın alındıktan sonraki bir ay boyunca veya 1.000 km’ye kadar (hangisi önce gelirse) "yeni" sayılır.

GENEL KOŞULLAR

Parçalarımız ve aksesuarlarımız, Jaguar'ın güvenlik ve güvenilirlik standartlarıyla uyumludur; bu doğrultuda otomobiliniz için yalnızca orijinal Jaguar parça ve aksesuarlarını kullanmanızı tavsiye ederiz. Diğer parça ve aksesuarlar, Jaguar tarafından test edilmemiş ve onaylanmamıştır, bu nedenle kalitelerini değerlendirebilmemiz mümkün değildir. Orijinal olmayan Jaguar parça ve aksesuarlarının neden olduğu hasarlar, Garanti kapsamında yer almaz.

SERVİS RANDEVUNUZU ALIN
Dilediğiniz Jaguar Yetkili Servisi’nden servis randevunuzu hızlıca alın.
REHBERLER VE KILAVUZLAR
Jaguar kılavuzları, rehberleri ve video talimatlarını izleyin ve indirin
BİR YETKİLİ SATICI BULUN
Çevrenizde size yakın bir Jaguar Yetkili Satıcısı arayın
AKSESUARLAR
Kaliteli aksesuar seçenekleri Jaguar'ınızın potansiyelinden yararlanmanızı sağlar.